Portekiz basını “Doumbi teklifi beğenmedi!”

Günlerdir Bursaspor'un gündeminde yer alan Sporting Lizbon'un golcü oyuncusu Seydou Doumbia hakkında Portekiz basını ilginç iddialarda bulundu.

Teknik Direktör Samet Aybaba‘nın, Bursaspor-Kayserispor karşılaşmasının ardından Doumbia‘nın salı günü (dün) Bursa‘ya geleceği şeklinde yaptığı açıklamaya karşın yaprak kıpırdamaması dikkat çekiyor.

2,5 milyon’a oynuyor

Portekiz basınına göre golcü oyuncu bu transferden vazgeçti. 30 Haziran 2020’ye kadar Sporting Lizbon ile sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki  oyuncunun Bursaspor’un vereceği yıllık 1,5 milyon Euro’yu az bulduğu iddia ediliyor. Fildişili tecrübeli golcünün Sporting Lizbon‘dan yıllık 2,5 milyon Euro kazandığı için Bursaspor‘un teklifine olumsuz yanıt verdiği gelen haberler arasında.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ulan hani anlaşılmıştı hani almaya gitmişlerdi hani sadece kulüple ilgili birkaç pürüz kalmıştı her zaman dediğim gibi bu beceriksizler pazardan domates alamaz

    45
  2. özkan doğan ve metin korkmaz var başından beri bu işin içinde.hala bu adamlarla iş yapan yönetime kimse iyi niyetli demesin bu saatten sonra.neden sürekli böyle problemler çıktığını çok fazla düşünmemek lazım.2 milyon verseler 3 milyon derler.Atilla türker yazdı bunları ipliğini pazara çıkardı hala bunlarla iş yapıyorsa ali ay iyi niyetli değildir.

    17
  3. İşin başında daha pazarlık üzerine pazarlık yapılan oyuncudan hayır olmaz.Yönetim işi kesinleşmeden açıklamasıyla kendi kalesine gol attı.BEDAVA OYNAYAN OYUNCU YOK ve OLMAZ.Öyle ise şahsiyetli ve karakterli kaliteli oyuncu alın arkadaş.

    TİCARET SIRDIR DER ESNAFLAR.Siz ne satarken daha iyi fiyata nede alırken uyguna alamazsınız.Bu takımın her sene transfer için profesyonel ve kulübe kazık atmayacak araştırma ekibi olmalıdır.Yönetim ve teknik heyetle organizeli çalışılsa böyle hüsranlar olmaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu