Play-Off öncesi moral yemeği

Geceye 224 Bursa ve Bursaspor Bursaspor Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve eşlerinin yanısıra Amatör Şubelerden Sorumlu Yöneticimiz Sezer Sezgin, Bursastore’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Dinsever, Basketbol takımımız Bursaspor Durmazlar’ın teknik heyet ve sporcuları katıldı.

 

SERCAN İTMİŞ: “BASKETBOL TAKIMIMIZ İLE GURUR DUYUYORUZ”

224 Bursa ve Bursaspor Gönüllüleri Derneği Başkanı Sercan İtmiş yaptığı konuşmada, Bursaspor Kulübü’nün bu sezon en başarılı olan takımını ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti. İtmiş, “ Yıllardır özlemini çektiğimiz basketbol takımımız bundan 3 yıl önce aramıza katıldı. Kısa sürede benimsendi ve geldiği noktadaki başarılarıyla hepimiz gurur duyuyoruz. Bursaspor taraftarları olarak tabii ki hedefimiz büyük. İnşallah bu sezon Süper Lig’e ardından Avrupa Kupaları’nda sizlerle birlikte deplasmanlara gideceğiz. Play-Off maçlarında sizlere gönülden başarılar diliyoruz. Aldığımız seyircisiz oynama cezası biraz olsun moralimizi bozsa da inanıyorum ki; sizler gereğini sahada yapacaksınız ve taraftarımız ile birlikte Afyon’da turu geçen taraf biz olacağız. Bursaspor taraftarı Türkiye’nin neresine giderseniz gidin sizinle birlikte olacaktır ve deplasmanları evinize çevirecektir. Sizlerin bu başarınızın arkasında bulunan Yönetim Kurulu üyelerine ve teknik ekibimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.

ŞEMSETTİN BAŞ: “İKİ MAÇI DA KAZANIP AFYON’A GİTMEK İSTİYORUZ”

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, gecede yaptığı konuşmada 224 Bursa ve Bursaspor Gönüllüleri Derneği’ne teşekkür etti.

Baş, “Play-Off’tan önce bize moral veren değerli kuruluşa ve üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Biz bir bütünüz. Taraftarıyla,  oyuncusuyla, teknik ekibi ve medyasıyla bir ekip işi. Saha avantajını elimizde tutmak için kendi evimizde oynadığımız maçları kazanmak zorundayız. Bu sezon daha önce iki tane seyircisiz maç oynadık. O maçlarda kötü performans sergilemiştik. Finalspor müsabakasını kazandık, İstanbulspor Beylikdüzü maçını ise kaybettik. Taraftarımız bizim 6.adamımız onlardan eksik olacağız ama onların desteğini hissedeceğiz.  Mutlaka taraftarımız salonun çevresinde toplanacaktır. Onların gücünü hissedeceğiz. Motivasyon kaybı yaşanmaması için oyuncularım ile konuştum. İnşallah iki maçımızı da kazanarak Afyon’a gideriz” dedi.  

ÖZEL ÖDÜLLER

224 Bursa ve Bursaspor Gönülleri Derneği üyeleri aralarında yapmış olduğu oylamada çeşitli kategorilerde ödülleri sporcularımıza takdim etti.

En iyi smaç ödülü: Mert Celep ( Gelişim Koleji – Bursaspor Durmazlar)

En iyi asist ödülü: Burak Erol ( Son saniye Karlo Vragoviç pası)  (Bursaspor Durmazlar – Afyon Belediyespor)

Sezonun en değerli oyuncusu ödülü: Dejan Borovnjak

En sempatik oyuncu ödülü: Karlo Vragoviç

Bursaspor’da yılın branşı ödülü: Bursaspor Durmazlar  (Şemsettin Baş)

 

Gecenin sonunda Amatör Şubelerden Sorumlu Yöneticimiz Sezer Sezgin ve Bursastore’dan Sorumlu Yöneticimiz Osman Dinsever’e teşekkür plaketi takdim edildi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu