Pinto düz koşulara başlıyor

Gaziantepspor maçının ardından, Pazar gününü izinli olarak geçiren takımımız, bugün akşam saatlerinde Özlüce Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla Sivasspor maçı hazırlıklarına başladı.

 

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleşen antrenman 1 buçuk saat sürdü. 

 

Isınma koşularıyla başlayan antrenman 30 dakikalık tempolu koşularla devam etti. Daha sonra yarı sahada kontrol pas çalışan takımımız, antrenmanın son bölümünde yarı sahada çift kale maç yaptı.

 

Sakatlıkları bulunan Musa Çağıran, Serdar Aziz, Sebastian Pinto ve Tuncay Şanlı salonda çalışırken izinli olarak ülkesine giden Scott Carson antrenmana katılmadı.

 

Antrenmanda sakat oyuncularımız ile ilgili bilgi veren kulüp doktorumuz Şafak Selimoğlu şunları söyledi; "Dün yaptığımız açıklamada söylediğimiz gibi Pinto'nun kasığında ödem vardı. Bugün tekrar kontrollerini yaptık, bügünkü değerlendirmelerde daha iyi olduğunu gördük. Bugün kendisi salonda çalışıyor, yarın sahada düz koşulara başlar" dedi. Tuncay Şanlı ile ilgilide bilgi veren Selimoğlu; "Tuncay'ın kasığındaki ödem Pinto'ya göre biraz daha fazla, Tuncay yarında salonda çalışacak" dedi. Musa Çağıran'ın ile ilgili konuşan Selimoğlu "Musa'nın'da kasığında küçük bir ödemi var fakat çok fazla sorun olacak bir sakatlık değil kendisini yarın düz koşulara başlatacağız" dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu