Pinto Akhisar’da da yok

Son 6 haftada sahaya yansıttığımız oyun kalitesini bu müsabakalarda skorla taçlandırmak istediklerini belirten Sağlam açıklamalarına şöyle devam etti;

“Takımımızın moral ve motivasyonu gayet iyi derecede. Son 6 haftaya baktığımızda her ne  kadar sonuç anlamında mutlu olmasak da mücadele ve oyun kalitesi anlamında bir istikrarın ortada olduğu gerçeği var. Bizim yapmamız gereken Cumartesi günü Manisa 19 Mayıs Stadı’nda Akhisar Belediyespor karşısında bu 6 maçlık periyotun bize gösterdiği performans ve oyun kalitesini biraz daha üst düzeye çıkarmak ve bununla beraber geçtiğimiz 6 hafta içerisinde skora yansımayan görüntümüzü ortadan kaldırıp bu oyun kalitemizi ve mücadelemizi skorla birleştirerek güzel bir müsabaka çıkarmak istiyoruz. Ligin üst tarafından kopmama adına bizim için önemli bir karşılaşma. Önümüzdeki bu fırsatı iyi değerlendirip iyi kullanmak istiyoruz” dedi.

 

Hedeflerimizden Biri Türkiye Kupası

Nazilli Belediyespor maçına daha moralli çıkmamız için Akhisar Belediyespor müsabakasından iyi bir sonuçla ayrılmamız gerektiğini belirten Sağlam şunları söyledi; 

 

“Daha sonra Ziraat Türkiye Kupası’nda Nazilli Belediyespor ile oynayacağız. Bu yılki hedeflerimizden bir tanesi Ziraat Türkiye Kupası, Nazilli Belediyespor karşılaşmasına moralli gidebilmemiz için Akhisar Belediyespor maçı bizim için çok önemli bir müsabaka.

 

Hafta içi bazı şanssızlıklar yaşadık. Basser’in bileğinde bir sıkıntısı var, Ferhat ve Bellushi’nin küçük sakatlıkları var. Pinto bu haftada takımımızla beraber olamayacak. Bu hafta sakat futbolcularımızın yoğun olduğu bir hafta yaşadık ama kulüp doktorumuzla görüştük Ferhat, Bellushi ve Basser için olumlu görüş bildirdi. Yarın sabah antrenmanında futbolcularımızın durumuna bakıp ona göre kadromuzu oluşturacağız. Manisa’ya kalabalık bir kadro ile gideceğiz. Salı günü oynayacağımız Nazilli Belediyespor karşısına farkı bir kadro ile çıkma durumumuz söz konusu olabilir. O yüzde tüm oyuncularımızı Manisa’ya götürüp 4 günlük periyot içinde tüm oyuncularımızı kullanmaya çalışacağız.”

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu