Pınar Karşıyaka taraftarı Bursa’ya gelemiyor

Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu, Frutti Extra Bursaspor ve Pınar Karşıyaka arasında pazar günü oynanacak Türkiye Basketbol Süper Ligi karşılaşması ile ilgili kararını açıkladı.

Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu yaptığı toplantı sonrası Pınar Karşıyaka taraftarının maça alınmaması yönünde karar aldı.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. basketbolu futbola cevirmeyelim beyler daha hassas salon, stada benzemez yazik gunah bu takim tirnaklariyla kaziyarak yokluk icinde cikti lige destek olun kostek olmayin

  52
  1. @uludagli yorumuna yanıt olarak

   anlamazlar kardeşim. bunlar kırmayı, dökmeyi ve küfrü, erkeklik-efelik-taraftarlık sanıyor.
   bu sadece bize has bir durum değil. ülke genelinde taraftar profili böyle.
   tek kelime ile eğitim şart…

 2. Gelmemesi doğru karar ?sporun kardeşlik ve birleştirici sosyal bir olgu olduğunu idrak edebilecek anlayış ve medeni seviyede değiliz henüz olması da çoook zor,imkansız değil ama eğitimli insanların çoğalması dileğiyle saygılar, sevgiler…

  36
 3. Ayrıca karşıyaka vs farketmez görüldüğü gibi savaştayız hepimiz kardeşiz birliğe beraberliğe ihtiyacımız var.

  30
 4. Sporun ne zaman insanları birleştirici, rekabetçi, centilmence ve ahlaka uygun olduğunu bu topluma anlatırsak herşey düzelecek o zaman !!!!!!

  18
 5. Adam şehrini tutuyor,biz küfrediyoruz…niye…kendimize saygı istiyorsak önce rakibe saygı… tüm liglerdeki rakiplerimiz, sadece RAKiBİMİZ…biz düşman değiliz ki.. Bizim için en büyük Bursaspor,o kardeşimiz için …spor…o kadar…bu şekil aşağılayıcı yorumlara gerek yok…

  10
 6. Bu yüzyılda nelerle uğraşıyoruz.
  Maalesef Doğru ve haklı karar.
  Gerçek futbol ve basketbol seyretmek için eğitim şart.

 7. Karşıyakalılar Truva yapabilir. Deplasman tarafının yanı olan tribün dolmuş hemen normalde diğer tribünler dolduktan sonra oranın dolması lazım bir gariplik var!!

 8. Bu klüp basketbol şubesini henüz benimseyememiş herhalde , yıllardır Bursa’ya Tofaş ile maçlara giderim , her iki takımın taraftarı da basketbol salon kültürü sınırları içinde takımını desteklerdi . Umarım bu yanlıştan kısa sürede dönerler . Rekabet olmadan spor olmaz , muhalefetsiz demokratik ortam olamayacağı gibi

  2
  3
  1. @Night yorumuna yanıt olarak

   EVET GİREBİLİRSİNİZ.TELEFONUNUZA GELEN MESAJDAN LİNKİ AÇTIĞINIZDA BARKOD GELİYOR ZATEN. ONU GÖSTEREREK SALONA GİREBİLİRSİNİZ.

 9. MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK DUYGULARIMIZIN ZİRVE YAPTIĞI ŞU atmosferi iyi değerlendiremiyorsak yazık yazık.
  Her takımın taraftarı deplasmanlara gidebilmelidir.İnsanlar kötü yönetimlerin yüzünden mağdur oluyor.

  Hem kardeşlik,insanlıktan bahsedeceğiz hemde aynı dili konuşan,aynı ülkede yaşayan,abi,kardeş,akraba olup yanyana maç izleyemeyeceğiz.BU AYIP BİZE YAKIŞMIYOR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu