Pilot okulumuz Türkiye Şampiyonu oldu

Bursaspor Futbol Okulları Koordinatörü Hakan Cenkçiler ve takım antrenörümüz Hacı Murat Yılmaz’ın öğrencileri A Grubu’nda Van Ali Cevdet Bey Ortaokulu, İzmir Meşkule Şamlı Ortaokulu ve Adana Taşkent Ortaokulu ile ilk iki de yer almak için mücadele etti.

Rahmiye Malcıoğlu grup müsabakalarında Van Ali Cevdet Bey Ortaokulu 2-0, İzmir Meşkule Şamlı Ortaokulu 3-1 ve Adana Taşkent Ortaokulu’nu da 3-1 ile geçerek grup lideri olarak yarı finale kaldı.

Yarı finalde Eskişehirspor’un pilot okulu Melahat Ünügür Ortaokulu’nu 5-0 ile geçen minik timsahlar adını finale yazdırdı.

Finalde, Altınordu Spor Kulübü’nün pilot okulu olan İzmir Karabağlar Fevzi Çakmak Ortaokulu’nu da 2-0 ile geçen Rahmiye Malcıoğlu Ortaokulu 2016-2017 sezonu Türkiye Şampiyonluğu’na ulaştı.

Genç sporcular karşılaşmanın ardından büyük bir sevinç yaşadı ve kazandıkları kupa ile birlikte Timsah yürüyüşü yaptı.

Okul Müdürü Rafet Yılmaz yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimiz ile gurur duyuyoruz. Bize bu mutluluğun yaşanmasında büyük destek veren Bursaspor Kulübü’ne çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu