PFDK’ya sevk edildik!

Bursaspor Kulübü, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

TFF tarafından yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor Kulübü‘nün 24.01.2020 tarihinde oynanan AKHİSARSPOR-BURSASPOR TFF 1. Lig müsabakasındaki “5 futbolcusunun sarı kart ve 1 futbolcusunun kırmızı kart görmesi nedeniyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 40. maddesi uyarınca PFDK‘ya sevkine karar verilmiştir.

19 Yorum Onay bekleyen 5 yorum var

  1. @Blnt yorumuna yanıt olarak

   Hangi taraftar dur diyecek?
   Bu takımın bu halde olmasının sebebi zaten taraftar değil mi? a.a’ ı ibra eden 1060 ve para uğruna takım bağıra bağıra küme düşerken bile gıkını çıkarmayan çorbacılar ve belediyeci amigo bozuntuları değil mi?

 1. Şimdi bizimle uğraşıyor diyen iyice şizofrence düşünmeye başlamış arkadaşlar olıcak , açın bakın her takım lar yiyor bu cezaları lobisi olan fener gs bjk bile her maç küfürden ceza yiyor

  8
  37
  1. @ugurdikerix yorumuna yanıt olarak

   Aslında bizi değil o maçı yönettiğini zanneden hakem dangalagini PFDK ya göndermek gerek. Örneğin her pozisyonda bize çıkarttığı kartları neden burhan eser e sakatlamaya yönelik hareketi nedeniyle çıkartmadı diye veya seleznov ile aynı hareketi yapan Akhisar liyi neden atamadin diye.

   17
   2
 2. Eee o zaman federasyon bize her istediğinde ceza yazabilecek taraftardan yazamadı gitti bu sefer de takıma yazıyor kaç yıldır futbolla içiçeyim ilk defa böyle bir şey gördüm

  5
  2
 3. Verin ulan bi eksi 9 puan.siz se rahatlayin biz de rahatlayalım.. yeter be yeter.. ne istiyonuz lan bursadan ahlaksizlar.bahaneye bak.5 sari 1 kirmizi yemiş de falan da filan da.kıçıniz yiyorsa bu sebepten dolayı fenere ceza verin bakalim..hadi görelim bir kez olsun..ama yemez dimi ahlaksizlar!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı