PFDK’ya sevk edildik!

Bursaspor Kulübü, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

TFF tarafından yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor Kulübü‘nün 24.01.2020 tarihinde oynanan AKHİSARSPOR-BURSASPOR TFF 1. Lig müsabakasındaki “5 futbolcusunun sarı kart ve 1 futbolcusunun kırmızı kart görmesi nedeniyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 40. maddesi uyarınca PFDK‘ya sevkine karar verilmiştir.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Gullukten ad yorumuna yanıt olarak

    Admin Mestana Siyasilere Mustafa çağlara yalakalıkmı yapalım o zamanmı mesajları yayınlacan biz gerçek Bursasporluyuz yaşım 52 bir daha bu siteye mesaj atmıcam

  1. @Blnt yorumuna yanıt olarak

   Hangi taraftar dur diyecek?
   Bu takımın bu halde olmasının sebebi zaten taraftar değil mi? a.a’ ı ibra eden 1060 ve para uğruna takım bağıra bağıra küme düşerken bile gıkını çıkarmayan çorbacılar ve belediyeci amigo bozuntuları değil mi?

   4
   1
 1. Şimdi bizimle uğraşıyor diyen iyice şizofrence düşünmeye başlamış arkadaşlar olıcak , açın bakın her takım lar yiyor bu cezaları lobisi olan fener gs bjk bile her maç küfürden ceza yiyor

  11
  37
  1. @ugurdikerix yorumuna yanıt olarak

   Aslında bizi değil o maçı yönettiğini zanneden hakem dangalagini PFDK ya göndermek gerek. Örneğin her pozisyonda bize çıkarttığı kartları neden burhan eser e sakatlamaya yönelik hareketi nedeniyle çıkartmadı diye veya seleznov ile aynı hareketi yapan Akhisar liyi neden atamadin diye.

   20
   2
 2. Sürekli bizi sevk edin tabi şampiyon takımız biz sizin zorunuza gider biz süper lige çıkınca sizi Allaha sevk ederiz

  10
  3
 3. Eee o zaman federasyon bize her istediğinde ceza yazabilecek taraftardan yazamadı gitti bu sefer de takıma yazıyor kaç yıldır futbolla içiçeyim ilk defa böyle bir şey gördüm

  5
  2
 4. Lobin yoksa ezilmeye mahkumsun, yönetim kafasını kuma gömmeye devam etsin, Ali gitti Veli geldi, değişen bir şey yok.

  2
  2
 5. Verin ulan bi eksi 9 puan.siz se rahatlayin biz de rahatlayalım.. yeter be yeter.. ne istiyonuz lan bursadan ahlaksizlar.bahaneye bak.5 sari 1 kirmizi yemiş de falan da filan da.kıçıniz yiyorsa bu sebepten dolayı fenere ceza verin bakalim..hadi görelim bir kez olsun..ama yemez dimi ahlaksizlar!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu