PFDK’ya sevk edildik!

Bursaspor Kulübü, Göztepe karşılaşmasında talimatlara aykırı hareket nedeniyle Profesyonel Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

BURSASPOR Kulübü’nün 15.12.2020 tarihinde oynanan GÖZTEPE A.Ş.-BURSASPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasındaki ‘talimatlara aykırı hareketi’ nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat’ın 6/11 maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.”

16 Yorum Onay bekleyen 50 yorum var

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Erkan Kamat, şeref tribününden, maçın gözlemcisine Al Babayı işareti yapmış. 10 kusurlu hareketten biri. Ama şimdi Kamat itiraz edecekmiş. Hareketin ceza alanı dışında yapılmış olması cezayı gerektirmez denecekmiş. Du bakam ne çıkacak.

 1. TFF SAADET VE SADAKATA BAĞLI DEĞİLSEN BU GÖREVİ YAPMA DÜN AKŞAMDA SENİN VE SENİN ATADIĞIN HAKEMLER APAÇIK GÖRÜLDÜ AYRIMCILIĞA HAYIR.

  11
 2. Kesin Batuhan timsah yürüyüşü yaparken arkadaki arkadaslari sosyal mesafeye uymadi o yuzden sevk edilmişizdir.Ama durduramiyacaklar YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ

  11
 3. PFDK nasılsın korana ne durumda siz oldu
  Olacak Sağlık Bakanı Fahreddin Kocanın
  Görevinizde üstlenin oldu olacak

 4. Okudun – sonra xevil 5.0 çalışıyor!!!

  Promosyonunuzu 12.000.000 (12 milyon! web? Sorun değil-yeni” Xevil 5.0 + xrumer 19.0.8 ” yazılım kompleksi ile!
  Bloglar, forumlar, panolar, mağazalar, ziyaretçi defterleri, sosyal ağlar – herhangi bir captcha’lı herhangi bir motor!
  XEvil ayrıca herhangi bir SEO/SMM programı ve komut dosyası ile uyumludur ve herhangi bir kaynaktan captcha’ları kabul edebilir. Sadece dene! 😉

  Saygılarımızla, MashyLar0622

  P.S. Büyük indirimler mevcuttur (%50’ye kadar!) herhangi bir popüler forumda veya platformda XEvil hakkında kısa bir inceleme için. Sadece indirim için resmi destek isteyin!

 5. Официальный сайт Государственного Военного госпиталя Китая.
  Первый государственный военный госпиталь в Китае, получивший лицензию на прием иностранных граждан. Профессиональный коллектив которого проводит лечение пациентов и обучение иностранных студентов для прохождения интернатуры и клинической ординатуры. Китайские врачи работают с больными, страдающими от различных тяжелых и хронических заболеваний. В знак признания выдающегося результатов в области обслуживания международных пациентов с 1947 года китайское правительство наградило госпиталь званием «Международный госпиталь Далянь Красного Креста» в июне 2015. В июле 2016 года, был получен особый статус — «Международный госпиталь традиционной китайской медицины Красного Креста ». В 2021 году, во время пандемии короновируса, госпиталь начал провдить программы удаленного лечения, с помощью видео консультации с профессорами и отправки китайских лекарств пациентам почтой.
  Рекомендации и назначение плана удаленного лечения для иностранных пациентов составляются индивидуально и бесплатно.

  RHzs43hgndIpuiSy

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu