PFDK’ya sevk edildik!

Bursaspor Kulübü, Göztepe karşılaşmasında talimatlara aykırı hareket nedeniyle Profesyonel Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

BURSASPOR Kulübü’nün 15.12.2020 tarihinde oynanan GÖZTEPE A.Ş.-BURSASPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasındaki ‘talimatlara aykırı hareketi’ nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat’ın 6/11 maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.”

14 Yorum Onay bekleyen 55 yorum var

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Erkan Kamat, şeref tribününden, maçın gözlemcisine Al Babayı işareti yapmış. 10 kusurlu hareketten biri. Ama şimdi Kamat itiraz edecekmiş. Hareketin ceza alanı dışında yapılmış olması cezayı gerektirmez denecekmiş. Du bakam ne çıkacak.

 1. TFF SAADET VE SADAKATA BAĞLI DEĞİLSEN BU GÖREVİ YAPMA DÜN AKŞAMDA SENİN VE SENİN ATADIĞIN HAKEMLER APAÇIK GÖRÜLDÜ AYRIMCILIĞA HAYIR.

  11
 2. Kesin Batuhan timsah yürüyüşü yaparken arkadaki arkadaslari sosyal mesafeye uymadi o yuzden sevk edilmişizdir.Ama durduramiyacaklar YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ

  11
 3. PFDK nasılsın korana ne durumda siz oldu
  Olacak Sağlık Bakanı Fahreddin Kocanın
  Görevinizde üstlenin oldu olacak

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu