PFDK’lık olduk!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Bursaspor’u Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk etti.

TFF’den yapılan açıklama şöyle:

“BURSASPOR Kulübü’nün 16.01.2022 tarihinde oynanan BURSASPOR-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Spor Toto 1. Lig müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine,

BURSASPOR Kulübü antrenörü İBRAHİM DAĞAŞAN‘ın aynı müsabakadaki “sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 36. maddesi uyarınca ve “tedbire uymaması” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 50. maddesi uyarınca 17.01.2022 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Alışmış kudurmuştan beterdir diye bir söz var. Bir bitmedi kötü sözlü tezahüratlarınız. Ders çıkartmak yok bir şey yok. Paso sövmeye devam. Sizin için haber değeri olmayabilir ama beni çok üzüyo bu taraftarın her şeye küfür etmesi.

   7
   1
   1. @Erdem yorumuna yanıt olarak

    Küfüre şiddetle karşı olan biri olarak yazıyorum. Ben staddaydım “Türk futbolunun katili hakemler” dışında toplu tezahurat duymadım.

 1. Kotu tazaruat kotu yonetim ne olacak halimiz aglancak halimize guluyoruz kapatin kepenkleri yeter ki ne yeter.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu