PFDK’lık olduk!

Bursaspor, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

BURSASPOR Kulübü’nün 01.09.2019 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR-BURSASPOR TFF 1. Lig müsabakasındaki “merdiven boşluklarının boş bırakılmaması” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 49. maddesi uyarınca ve “talimatlara aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 46 maddesi ile 2019-2020 Sezonu TFF 1. Lig Müsabakaları Statüsü’nün 6/7 maddesi uyarınca uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yapabileceğimiz bir şey yok bu konuda. Mecburuz. Lütfen Osmanlı ve FB maçında Babamın omzundayı uzun bir süre söyleyip o besteyi de her maç klasiğimiz yapalım.

  54
  3
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Lütfen osmanlı maçında doğu alt tribünleri dolmadan üstü açmayalım. Bursada her maç böyle olsun. Rakibe baskı şart. Herşey BURSA için??

   2
   2
  2. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Tamam işte bizim toplanamayan SMS paraları TFF’ ye gidecek ! Zaten SMS’ ten para toplanamadı hatta mestan başkanımız üstüne kaynak yaratıp öyle öder cezayı ! Arkadaşlar lütfen biraz sağduyu zor zamandan geçtik ayağa kalkmaya çalışıyoruz ! Yeşil Timsah’ ımızı hepberaber ayağa kaldıralım haydi !

  3. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   allah askina fener macinda kufur etmeyin allah askina feneri gectim de ozel bi ANLAMI olan mac lutfen beyler lutfen sahaya maddede atmayin

   30
   1
 2. Ve yorumu görüp zahmet olmazsa klübe herhangi bir yolla ulaşabilecekler FB maçının biletlerinin 5-10 TL olmasını isteyebilir mi? Yeni transferlere kapalı gişe ile destek olalım, taraftarımızı gösterelim ve moral verelim. Bence çok büyük avantaj olur böyle olursa.

  26
  1
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   5-10 tl olsun diyorsun sonrada destek olalım diyorsun arkadaş 25 – 30 tl çok geliyorsa bir zahmet maça gitme destek olma şuan heykele gitsen otopark parası en az 7 tl veriyorsun bir zahmet 2 haftada 1 25 tl Verde maça git..

   18
   5
   1. @Zaferli yorumuna yanıt olarak

    @Zaferli iyi tamamda maraton ve vip? Vip boş kalınca olmuyor işte en azından vip de bir indirime gidilmelide vip daha dolu olsun

    7
    1
     1. @Tatar yorumuna yanıt olarak

      Bana mı dedin İstanbul futbol federasyonu diyorsun? Sadece takımın iyiliği için birşey dedim tüm stat ful olsa kötü mü olurdu?

  1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   İyi de fenerliler zaten 25 lira bilet parasını her türlü verir girer çünkü adamların takımları bu sezon Bursaya belkide bir kere gelecek sorun bizde bizim taraftarımız 25 lira verip maça gelmiyor malesef. Mesela o kadar oyuncu transfer edildi ne kadar kombine satıldı belki 200 -300 ,bizim taraftar nasıl eski formuna gelecek asıl konu bu bence

 3. Yazıklar olsun bu kadar arsız ruhsuz terbiyesiz utanmaz bursa bursaspor düşmanı taraftar bozuntuları bu küfür edenler için kulüp neler çekiyor bu şerefsizler aynı

 4. ARTIK PFDK YA SEVK ETMEK İÇİN NEREDEYSE MAÇA NEDEN YEŞİL-BEYAZ FORMA İLE GELDİNİZ DİYECEKLER…İSTANBUL DA ANA AVRAT KÜFÜR EDENLER MERDİVEN BOŞLUKLARINA OTURMADIKLARI İÇİN PFDK YA SEVK EDİLMELERİNE GEREK YOK TABİ…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu