PFDK’dan Recep Günay’a para cezası!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Bursaspor Kulübü'ne resmi internet sitesinde yaptığı açıklamalar ve açıklamalarda yer alan sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle 60 bin, Başkan Recep Günay’a da aynı gerekçeyle 4 bin 500 lira para cezası verdi…

BURSASPOR Kulübünün, 06.11.2023 tarihinde Kulüp resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamalarda yer alan sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle FDT’nin 36/1-d maddesi uyarınca ve FDT’nin 13. maddesinin uygulanması suretiyle 60.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

BURSASPOR Kulübü başkanı RECEP GÜNAY’ın, 06.11.2023 tarihinde Kulüp resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamalarda yer alan sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle FDT’nin 36/2. ile 35/4. maddeleri uyarınca ve FDT’nin 13. maddesinin uygulanması suretiyle 4.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   TFF ne görev yapar anlamış değilim? Kulüpler batıyor çoğu maddi iflas durumda çoğu içi boşaltılmış TS FB GS BJK Onlarca Milyar TL Borçta 3’cü Ligde Bursaspor 1.5 Milyar TL borçta ve ne araştırıyorlar ne soruşturma var bu kulüp ve yöneticileri neden? başka ülkelerde büyük yaptırımlar oluyor bizde tık yok garibim Recep 4500 TL ceza yiyiyor yani absürt durum var kimsenin sesi çıkmıyor!

   6
   1
 1. Ödeme Recep başgan mahkemeye ver gitsin.dava en az üç yıl sürer aftan yararlanirsin.biliyorum ne sende, nede kulüpte canlı yok.

  14
  5
 2. recep başkan yanındayız. sana mobing uygulanıyor diren güzel günler göreceğiz içimizdeki satılmışlara rağmen.

  4
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu