PFDK’dan para cezası geldi!

Bursaspor Kulübü’ne Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu pazara cezası verdi.

Ceza açıklaması şöyle;

BURSASPOR Kulübünün, 02.02.2020 tarihinde oynanan BURSASPOR-ESKİŞEHİRSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 18.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   Hoca nasıl ceza almayalım ??? Texas tribününde o kadar dangalak varken nasıl ceza almayalım ??? !!! Kulüp bu kadar zor durumdayken zarar vercek GERİZEKALILAR GELMEYIN LAN MAÇA !!! Faydanız yok zararınız çok !!!
   o attığınız yabancı maddeler sülalenize gelsin !!!

   Bu kadar kulübüne zarar veren başka bir kulüp yoktur arkadaş ya. Ulan atmayın atmayın !!! Sana bişey kazandırmıyor Kulübe zarar veriyor ANLAYIN ARTIK ŞUNU !!!

   5
   1
 1. Bir bu eksikti zaten. Şu küfür edenlerin yedirdiği cezaları yemesek kulübün borcunun yarısını rahat öderdik şu ana kadar.

  5
  1
  1. @RS 5 yorumuna yanıt olarak

   Cezayı az buldum açıkçası. Her maç küfür,sahaya yabancı madde atma. Tribunlerde kavga.turnikelerden 2li geçiş ne ararsan var.

   2
   1
 2. Tff boşverinde bizim taraftarda sıkıntı var özentiilik var maçta bakıyorum takmış siyah gözüğü full siyah giyinmiş sahaya çakmak,para atıp kendini ultras zanneden tipler var bunları temizlemek lazım önce

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu