PFDK’dan deplasman cezası!

TFF resmi internet sitesinden PFDK kararlarını açıkladı.

BURSASPOR Kulübünün, 23.02.2018 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. – BURSASPOR Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 20.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN 417,418,419,420,421 numaralı bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada BURSASPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

    Taraftar olamaz denilen kişiler ömer halis demirin ailesini ziyaret eden afrin sınırda mehmetçigi ziyaret eden kişiler vaybe ne kadar kötüymüş bu bursa taraftarı,,,, bizans tohumu disiplin kurulu

 1. Renkdaşlarım yapmıyalım etmiyelim. Biz takımımızı o kadar çok seviyoruz ki bazı zaman maddi ve manevi çok büyük zararlar veriyoruz. Gereği var mı. 3 kuruşun hesabını yapıyorlar yöneteci beyler niye onların eline bu kozu veriyoruz ki. Zaten adamlar her şey e bahane arıyorlar. Ondan sonra kasada para yok deyip başlıyorlar ağlanmaya. Ne gereği var bunlara. Bizler yalnız takımımızı destekliyelim. İyi günde de kötü günde de. Çünkü başka BURSASPOR yok.

  8
  1
 2. Bu hareketi yapanlar yıllardır deplasmana giden arkadaşlar olabilir ama kendilerini duzeltmeliler. Şampiyonluktan sonra maalesef taraftar profilimiz hiç düzelmedi. Yarın takımı desteklemeli küfür protesto maç sonuna kalmalı

  5
  2
 3. Bu taraftarların tamamımı kötü söz söylemiş hadi ordan sahtekar ve dolandırıcılar.Madem hepsi suçlu diye tespit ettiniz neden kulube ceza veriyorsunuzda o sözleri söyleyenlerin şahsına ceza vermiyorsunuz.Çünküü bu ülkede SUÇ VE SUÇLUNUN DELİLİ OLMADAN AYLAR-YILLARCA TUTUKLANANLAR VAR.ÇÜNKÜ HUKUK SİSTEMİMİZ İFLAS ETMİİİŞ.ÇÜNKÜ ÖNYARGILAR VE TOPTANCI CEZALANDIRMA ZİHNİYETİ VAR.BU TOPTANCI ANLAYIŞ DESPOTİZM VE BASKININ ESERİ-DELİLİDİİİR.ZİRA HUKUKTA SUÇ ŞAHSİDİİİR.
  Amma balık baştan kokar misali ülkem gittikçe seviye kaybetmektediir.FUTBOL VE SAHA OLAYLARI BUNUN BİR ÖRNEĞİDİR o kadaar.

 4. gs taraftarı ceza almadı mı onlar hiç mi küfür etmedi, sayın site bu durumu da bi zahmet açıklarsan,
  taraftar durumu daha iyi idrak eder, en azından neden kenetlenmemiz gerektiğini görür

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu