PFDK’dan Bursaspor’a deplasman cezası!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Bursaspor’a deplasmanda seyircisiz oynama cezası verdi.

PFDK’nın açıklaması şöyle;

BURSASPOR Kulübünün, 04.02.2024 tarihinde oynanan ALTINORDU-BURSASPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 1 RESMİ MÜSABAKAYI DEPLASMANDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına kara verilmiştir.

Buna göre Bursaspor taraftarları, 18 Şubat Pazar günü Ankara’da oynanacak olan Ankara Demirspor müsabakasına alınmayacak.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bam teli yorumuna yanıt olarak

   Tff ve pfdk sizin bu Bursaspor düşmanlığınız nedir acaba hakemleri mi yenelim tff yimi yoksa pfdk yımı yeter artık bu oyun bu senaryo amedspor olay çıkartsın ceremesini Bursaspor çeksin diyarbekir olay çıkarsın ceremesini Bursaspor çeksin yeter artık gerçekten yeter birileri şu tff ve pfdk ya dur desin artık her hafta taraftarmı suçlu sene başından beri zaten klüp sıkıntılı oyuncu grubu desen hepsi çok genc kardeslerimiz her hafta ayrı bi aksiyon ayrı bi senaryo hangi klub kaldırır bu kaosu birileri Bursaspor uuu bitirmek istiyor bu çok bariz belli ama yönetim uyuma lütfen şu takıma ve genclere yazık etmeyelim birileri haddini bildirmesi gerekiyor Bursaspor un ne kadar büyük bir camia olduğunu lütfen ama lütfen hatırlatalım artık yeter gerçekten yeter

   1
   3
  1. @bam teli yorumuna yanıt olarak

   Kulübün medyasını bozan, güzelim Bursaspor TV’mizi kapatan, ve kulüp medyasını liyakatsız adamlara teslim edip, koca bir şampiyon kulübün iletişimini yönetemiyen de, Bursaspor’un son 10 yılına her türlü yüz kızartıcı damgayı vuran o çürük çarık başkan müsfetteleridir. (dört nokta)
   Yalan mı?

 1. Siz teksas bidaha deplasmana gitmeyin hemen teksas grubunu feshedin yeter artık bu külübe kaldırdığını cezalar. Biz orta yaş taraftarlar olarak bazen kendi imkanlarımızla yakın deplasmanlara gidiyorduk. İç sahada her maçta etmedik küfür bırakmayan bu cahil taraftarlar yüzünden kendi sahamızda bile maçlara bile gidemiyoruz. İçeride 7 maçımız kaldı daha dün 2 adet batı alt kombine aldım bunlar yine ceza aldırır küfürden saha kapanır bizde takımımızı seyredemeyiz. Bursa spor basınınıda bu teksasa fazla destek olmasın Bursaspor taraftarı teksas tan ibaret değildir. Birde bunların tribün liderimidir nedir Ertuğ Toker birde Enes diye biri bidaha ne deplasmana nede iç saha maçlarına gelmeyin çoluk çocuğada tribünde küfür ettirmeyin. Bizlerde 70 li 80 li 90 lı yıllarda teksas tribünü de maçlar seyrettik sizin gibi küfür etmezdik.

 2. Yönetim kuzey kale yerine teksasın olduğu güney kaleyi kapatsın. Bunlar hem iç saha maçlarında hem deplasmanda küfürden beslenen başta tribün lideri diye geçinen sahısları maça almıycaksın. Bunlar yüzünden maçlara gidemiyoruz. Daha dün 7 maç için 2 adet batı alta kombine aldım. Bakalım 7 iç saha macının kacını seyredebileceğiz. Yeni ceza aldırmazlarsa.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu