PFDK yine cezayı kesti!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 17.05.2018 tarih ve 81 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

BURSASPOR Kulübünün, 13.05.2018 tarihinde oynanan BURSASPOR-TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan GÜNEY KALE ARKASI 123,124,125 ve SPOR TOTO DOĞU ÜST TRİBÜNÜ 216 bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine, karar verilmiştir.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bravo fenerin annesi bilmemneciler, bravo beşiktaşı stadyumun önünde bilmem ne yapanlar! Siz küfür ettiğiniz için insanlar mağdur oluyor! Siz küfür ettiğiniz için Bursaspor para kaybediyor! Siz küfür ettiğiniz için insanlar çocuklarını eşlerini maça getirmiyor! Hey siz!… Bırakın bu kulübün yakasını!

  39
 2. ŞİMDİ 3 AY HEPİNİZ O BURSASPOR DÜŞMANLARI
  SABAHLARI 1 ER YUMURTA YEYİNKİ
  ÖNÜMÜZDEKİ SENE SES,İNİZ DAHA GÜR ÇIKSIN
  VE DAHA YÜKSEK SESLE
  HAYDİ SÖYLE
  NE EFSANESİ
  HAİN VOLKAN
  KOYMAYA …..BJK
  DİYE BAĞARABİLESİNİZ
  YAZIKLAR OLSUN 2 SENEDİR TAKIMI DÜŞÜREMEDİNİZ BELKİ SENEYE BECERİRSİNİZ
  BİZLER 50 YILA YAKIN BU TRÜBÜNLERDEYİZ
  HİÇBİR ZAMAN TAKIMIMIZIN ALEYHİNE BİŞEY YAPMADIK
  DUA EDİNKİ KÜFÜRLER ARASINDA ALLAHIN LÜTFÜ SİVASI YENDİK
  YOKSA LİG TABLOSU BÖYLE OLUŞMAZDI KISTIRDIKLARI AN GÖTÜRÜRLERDİ

  11
 3. bursasporda ne başkan var nede yönetim böyle oluncada hem TFF hemde TBF ceza üstüne ceza kesiyorlar..nasılsa karşı çıkan yok siz ne yapıyorsunuz diyen yok…

  3
  6
 4. küfür etmek kadar acz olan bir durum yok,şimdi bende bu federasyona içimden süper küfürler ediyorum ama sonuçta elime bir araba günahtan başkada birşey geçmiyor ve ben kötü hissediyorum kendimi , hakikaten bu takıma destek olmak istiyorsan ey kardeşim şu stadta küfür etme ,ALLAH RIZASI İÇİN.

 5. Tamam küfür edilmesin ama bunların 100 katı İstanbul türbinlernden yapılıyor. Hangisi bu cezaları alıyor.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu