PFDK sezonu bize açıldı!

Bursapsor Kulübü PFDK'ya sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesşnden yapılan açıklamada Hukuk Müşavirliği’nce 14.08.2018 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na yapılan sevk raporları aşağıda belirtilmiştir.

Açıklama şöyle:

BURSASPOR Kulübü’nün 11.08.2018 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis müsabakasındaki “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca ve “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Küfür ne arkadaş ya? Rakibi kafa bularak (espri) çok daha fazla de-moralize edebilirsin. Ama bunun için öfke kontrolü şart. Çene! yerine kafayı çalıştıralım.

  44
  1
 2. Pfdk, nın en büyük para kaynağı biziz galiba, hiç bir haftayı boş geçirmiyorlar, illa ki öpecek bir sebepleri var.

  34
  3
 3. Herkes eski kadrolar diyor ama kimse eski taraftar değil, küfür etme ettirme şeklinde kamu spotu da yayınladı bu klüp,
  Taraftar malesef eski kendini bilen insanlar değil ! Ankaragücü hazırlık maçında oynanan maçta bile sebepsiz yere başka takımlara küfür ediliyorsa bunun adı kendini bilmezlik ve takıma zarar vermektir !

  4
  1
 4. Geri……. Yönetim,, trnsfere vermediği parayı cezaya versin. Akıllı olsa,, takımı iyi yönetse taraftarda uslu durur ceza almaz. Ama nerdeeee. Noti kafa noti mermer.

  3
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu