PFDK Bursaspor’u boş geçmiyor!

Bursaspor Kulübü, PFDK tarafında Çorum FK maçında “taraftarlarının neden olduğu saha olayları” nedeniyle ceza aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu‘nun resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor Kulübü‘nün, 14.09.2022 tarihinde oynanan ÇORUM FK-BURSASPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 14.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bu pasolig neden var !? Çıkma amacı tribün terörünü tespit etmek değilmiydi !? Küfür edenleri tespit edip ödetin, burda kulübün suçu ne ? Bu hukuksuzluğa artık son verin !

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Küme düştükten sonraki 18 yılda sadece 1 kez kupa kazanmışsın. Bir de Beşiktaş ne kadar kupa kazanmış bak bakalım. Önümüze bakıp yeni başarılara odaklanmak yerine ya siyasilerin ağına takılıp birbirimizi yiyoruz ya da geçmişe takılıp bizi küme düşüren takımlara küfür ediyoruz. Geçmişte olan geçmişte kalır prensibi Bursaspor’da işlemiyor galiba…

   5
   3
  3. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Beşiktaş’ı kaç senedir s…kemedik. Heriflerin kadro çok güçlüydü be yaa. Düştüğümüz sene ve öncesindeki 3 sene falan biz Agu’larla, magularla, Saviet gibi sahtekar şerefsizlerle oynayıp bunları yenmeye çalışıyoduk. Tabi onlarda Kuarezma, Larin, Lens gibi gerçek topçular vardı. Her seferinde bize yaslıyodu şerefsizler. Nası s..kecen amk?

   10
   12
   1. @Faruk yorumuna yanıt olarak

    Gerçek topçu olsa Beşiktaş’ta oynamaz bunların hiçbiri. Quaresma hariç, onun da zaten modası geçmişti Beşiktaş’a geldiğinde.

  4. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   teksas kulübe verdiğinden fazlasını harcatıyor.
   zaman, atkıyı-bereyi önüne koyup ben nerde hata yapıyorum diye düşünme zamanı.
   bu ekonomik krizde kulüp kendini taşıyamazken bir de teksası hiç taşıyamaz.
   zaman, maddi, manevi köstek değil, akıl, mantık. kayıtsız şartsız destek zamanı.

   19
   2
 1. Bu her hafta kesilen cezaları teksas denilen güruh ödesin, klübe maddi olarak her hafta ceza yaptırmaktan başka bir işe yaramıyorlar. Yöneticiler para yok sıkıntı çok diye demeç verirken bunların yaptıkları hainliktir, küfür etme kardeşim küfürsüz maç seyredemiyormusunuz. Bu da bizim taraftarımızın kalitesi

  15
  1
 2. Taraftarımız ne zaman
  akillanacak. Zaten 1000 lira
  bile ihtiyacımız varken
  bu yapılan kulübe ihanet.
  Yalnız pasolig çıkarken
  bundan sonra kulüplere
  ceza gelmeyecek ceza
  kişilere uygulanacak
  deniyordu. Bu ne şimdi
  Ben hem p asolige para
  veriyorum hemde kulübüm
  ceza alıyor . Anlayan
  varmı.

  4
  1
 3. Arkadaşlar TFF temsilcileri 2 koltuk önümde oturuyorlardı (PROTOKOL), yaşları 50-60 arası 2 kişiydiler edilen tezahüratların çoğunu anlamıyorlardı bile Hee bu arada küfür edilmesi başlıca cahillik o ayrı bi konu, asansörde beraber inerken maç sonu sahaya atlayan çocukları saha olayı olarak gördüklerini söylediler yani kendi aralarında konuşuyorlardı bizde ayıptır be abi çocuk onlar dedik, biz de çocuk sayılmıyor saha olayları olarak görülüyor dediler, yani ağzımızla kuşta tutsak bunlar yazacaksan sebep buluyorlar.

  2
  2
 4. Sevgili Bursasporlular Teksas kim sen ben arkadaşımız mesele tirbün liderleri yönlendirenler hatalı yanlış yapan Bursaspor taraftarı lütfen maçlarda küfür etmeyelim ettirmeyelim koskoca şehiriz maçlara gelelim o stadyumu dolduralım şehirde ki iş adamları eski futbolcular şehrin esnafı işçisi memuru herkesim sahip çıkmalı Bursa da yaşıyorsan herkesim maça gelmeli ilk önce böyle sahip çıkılır merdiven boşluklarına oturma oturanı güzel şekilde uyar 3 milyonu geçen şehirde 30 bin taraftar olmalı hangi lif de olduğun önemli değil 16 21 yaşında futbolcu kardeşlerimize şehir maça gelerek alkışlayarak sahip çıkmalı protokol tribününe bu şehrin ileri gelenleri gelir ise işte o zaman daha güçlü oluruz lütfen tüm sayın saygı değer büyüklerim gelin maça

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu