Personele bir maaşları ödendi

Bursaspor'da yaşanan mali sıkıntının boyutu her gün artarken, futbolcu ve personelin iki aylık biriken maaş ödemelerinin bir kısmı dün gerçekleşti.

Başkan Ali Ay‘ın kulübe gönderdiği 1 milyon Euro ile futbolcu ve personelin bir aylık maaşlarının ödendiği belirtildi.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Oooo başkana bağlı kulüp başımıza Aziz Yıldırım olacak bu adam. Parayı cepten vermekle olmuyor bu işler Ali Efendi. Kulüp kendi gelirini kendi sağlayacak! Hani projelerin hani!

  10
  44
  1. @Ali Efendi!!! yorumuna yanıt olarak

   Renkdaş sen bu olumsuz yorumlara takma, doğru diyorsun, rahmetli Yazıcı bu kulübe 5 kuruş vermedi ama liderdi, futboldan anlıyordu, doğru hocayı buldu, Batalla, Pınto, ndiaye, Edu, Miller, İvankov, Carson, Ergiç gibi adamları getirdi zevkle izlettirdi bize ve Şampiyon takım emanet edip gitti, hem de bunları Maltepe’den 1 gr destek almadan yaptı. Ali Dede, tüpçü gibi futboldan anlamaz futbolcudan anlamaz boyna getirdiği çöpleri fabrikasından besliyor. Bunlar da hayatları boyu para görmediğinden paralı başkan olsun derdinde, adamın parası kendine size ne faydası var, kulübe katkısı varmı, 2 senedir takım berbat. Allah akıl fikir versin bu millete.

   5
   6
   1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

    İbrahim Yazıcı’da bu kulübe para verdi. Yeri geldi bağış yaptı (yönetim olarak 2,5milyon bağış yapmışlardı), yeri geldi gelen paraya el konuşmaması için kendi adına hesap açtı (-ki bu nedenle hapse girdi ve yargılandı). Takım şampiyon oldu, şampiyonalar ligine tek takım olarak gitti ve özellikle şampiyonalar liginden gelen para ile borçların bir çoğu kapandı. Borç olmayınca başkanın arkasından gelen yönetimler hazırdan yedi, cebini doldurdu. Hazıra dağ dayanmadı ve bu duruma geldik. Ali Ay’ı tanımam etmem ama yarın ondan daha fazla para verecek adam kulübün başına geçmezse değil PTT, Yeşil Bursa’nın yanında buluruz kendimizi. Daha önce de belirttim, açsınlar yardım hesabı, elimden geldiğince yapayım. Yok o yatarak kazanıyor falan hikaye, bu takım Bursaspor, oyuncular gelir geçer, ama ben torunumun torununun da Bursasporlu olmasını istiyorum.

  2. @Ali Efendi!!! yorumuna yanıt olarak

   Kulüp kendi gelirini kendi sağlayacaksa O stat her mac oynandıği zaman en az 40bin kisi oynaması gerekiyor. Projet olsa da Bursaspor kasasına para girmediği zaman projeler nasil olsun.

   8
   5
 2. Sormazlar mı adama, bu kulüp 100 MİLYON TL kredi çekti, tüm irili ufaklı kredilerini kapattı, 7 yıllık uzun vadeli kredi TFF’den gelecek gelirle taksitlerle ödenecek, peki nerede Tff’den gelen 30 MİLYON TL, nerede bu stadın satılan, Loca, Kombine gelirleri, nerede bu takımın sponsor gelirleri, bu kulübün hiç mi geliri yok arkadaş, sadece staddan (Loca, Kombine, Vip tribünleri, Stad isim hakkı, Stad tribün hakları, Forma sırt, göğüs, kol, şort sponsorları, Stad içi reklam panoları, Stad kapı sponsorları, Stadyum kiralanabilecek kapalı mekanları, Stad otopark alanları) sadece bu alanların tam randımanla işletilmesi BURSASPORUMA 80-100 MİLYON TL arası gelir getirecektir, düşünün ki bir işadamı 300-400 MİLYON TL Fabrika kurmuş ama bu fabrikanın üretim randımanı %30-40 civarı bu işadamı profesyonellerini sorguya çekmez mi neden bu kadar az kapasiteyle çalışıyoz demez mi biz de aynı şekilde elimizde para basacak olan bi stadyum var ama bu stadın pazarlanmasında, eksiklerinin biran evvel giderilmesinde etkili olacak bir yönetici, bir profesyonel bile yok bizde bu stadyumda para kazanamadan çürümesini bekliyoruz, yazık çok yazık bir an önce Mayıs gelsinde vizyonu olan, bu şehrin hakettiği takımı kurduğunda 3 MİLYONLUK şehrin nasıl arkasında olduğunu anlayan bu şehirden her kesimin kucaklayacağı bir BAŞKAN gelmesi şart artık

  8
  3
 3. Günlük yaşayan bir yönetim . Proje üretip Klüp gelirlerini arttırıcı eylemlerde bulunmadan günü kurtarmaya çalışıyorlar . Kombineleri bile tek başına satabilme kabiliyeti yaratamayan Klüp Yöneticilerinden Bursaspor adına başarı beklemek yanlış. Rahmetli İbrahim Başkan’ı mumla arıyoruz . Nur içinde yat İbrahim Başkan…

  8
  4
 4. Kanka ya hani sen haberleri dışarı uçuanları işten çıkarmıştın? İçerde olan herşey fazlasıyla dışarda duyulmaya devam ediyor. Sence de burda bı hata yok mu? He başgan?

  4
  3
 5. milyonlarca euroya futbolcu Transfer ediyoruz fakat nasil oluyorda kulüp personal maaslarini ödeyemiyor onu anlamiyorum.

  2
  3
 6. Başkan 2 ay daha içerde adamlar bi ayla nasıl olcak bu insanlara primle ödüllendirin zor zamanlar herkes gider kulüp personeli hep aynı emekçiye destek başkan

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı