Personel zor durumda!

Bursaspor‘da personel maaşlarıyla ilgili sıkıntılar devam ediyor.

Bu ay sonu itibariyle çalışanların iki aylık maaşını alamamış olacak.

Birçok çalışan aylık alamadığı için zor durumda bulunurken, Bursaspor yönetiminin personel çıkartmaları nedeniyle de personel arasında huzursuzluk yaratmış durumda.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şimdi bu yazıya iki farklı yorumum var.
  1. Yorum: Diğer haberde de belirttiğim gibi Olay Medya yazılarıyla suyu bulandirmaya başladı.Bu personelin maaşı uzun süredir böyle ödeniyor ancak nedense transfer sezonunda ses çıkıyor.Bunlar hep Olay medyanın musluğu olan Sercan’ın gidebilitesine karşı kontra yazılar.Bu bir.
  2. Yorum: Gelelim 2. yoruma.Bu maaşların böyle ödendiğini sağır sultan bile duymusken,sizin transfere 20 m ayırdım demeniz veya demediyseniz bile bunu yalanlamamaniz zaten kurum içi huzursuzluğa neden olacak bir şey.Ben Ali Ay’in önceki başkanlardan farklı olarak(Yazıcı Hariç) personel maaşı konusunda hassas ve titiz olduğunu dusunenlerdenim.Ancak yaptığı ve yapmaya devam ettiğini düşündüğüm hatalardan dolayı kendisi bu halde.Bundan dolayı şuanda bu habere tepki verip galeyana gelmeyeceğim ki camia içi huzursuzluğa bir tuz da ben katmayacagim.

  52
  3
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim Ekmek çıktı olay medyaya yine hadi bakalım vur vur yerden yere mutlu oluyorsanız söleyin bilelim biz mutlu değiliz ama ailede bir sırlar vardır konuşulmaması gereken sölenmemesi gerek maşallah sizin sayenizde biz herşeyi biliyox ya sonra takım niye böle niye şöle burssporda neler oluyor sizenee sizemi kaldı sponsor neden olmuyor bu medya laftan başka içratıbız olsun

   5
   1
 2. Kulüp personeline tavsiyem … Toplanıp Sercan,Bilal,Furkan gibi sürekli yatıp kulübü sömürenlere ,sağlam bir görünmeleri…

  30
  3
 3. belediyenin yardımları, iş adamlarının bağışları elbette önemli ancak bu kulübü gerçek manada kurtaracak olan en önemli unsur taraftarının desteğidir. Bursaspor, 3 milyonluk bu futbol kentinde 15 günde bir düzenli şekilde arenaya gelebilecek 40.000 CESUR YÜREK’i bulmak zorunda.

  neden dolu tribünler:
  1- kulübün, şehrin ve stadın marka değerine tavan yaptırır.
  2- marka değeri demek sermayenin ilgisi demektir. sermayenin ilgisi de PARA anlamına gelir. para kalite transfer, iyi oyun, güzel skordur.
  3- sadece stat isim hakkı geliri bile bir yıllık gişe gelirlerini yüze katlar.
  4- buna kapı isim hakları, localar, otopark, büfe, kafe, restoran, reklam panoları vs gibi alanlar eklenince rakam 200 milyonları bulur. artı 70-80 milyon sabit tff geliri zaten var.
  5- ayrıca dolu tribünler rakip takımlar için gerçek deplasman, kendi takımımız için coşkudur…

  14
 4. bu gün çok önemli maçımız var..fakat kimse oralı değil..GB bu maça daha hırslı çıkacaktır..aman bir felaket yaşamamak için işi sıkı tutmalıyız.

  11
  1
 5. bir yazıda okudum denizin hiç alacağı kalmamış hepsini ödemişler bilmiyorum kaç milyon euro aldı şimdiye kadar. personeli maaşlarını toplasan denize verilen paranın çeyreği yapmıyordur

  7
  3
 6. Ulen nebicim kulübüz…
  Bide takımın iyi oyuncular ile mücadele etmesini istiyoruz..
  Bunlar düzelme den bişi beklemeye gerek yoktur.
  Lige kalalım yeter,arada sırada,oda kırk yılda bir, Bizansları yeneriz ehhh işte bu kadar
  Yeter zaten

  5
  3
 7. Futbolcular paralarını alamıyor personel zor durumda ondan sonra bu klüpten basarı bekle futboclulatdan basarı bekle büyük tezatlık!

  4
  6
 8. Bir topluluğu ve kurumu yönetirken adil olmak,hakkaniyet ve herhangi bir siyasi-para babasının vesayetinde olmamak esas olmalıdır.Bunun içinde şeffaf,dengeli bütçe ve popülist yaklaşım yerine gerçekçi davranıp idare etmek esas olmalıdır.BURSASPOR için ise ALTYAPI ALTYAPI ALTYAPI+TARAFTARA DAYANAN bir birliktelik kuvvetli olmalıdır.YAĞMUR-KAR-KIŞ DEMEDEN DEPLASMANA GİDEN,HARÇLIĞINDAN BİRİKTİRİP STADA MAÇA GİDEN TARAFTAR VEFALIDIR,FEDAKARDIR.
  Menfaati için BURSASPOR da olanlardan kulübe fayda gelmez.O nedenle sn.başkanın öncelikle altyapı için verim veren çalışmalara,taraftarın her zaman desteğini vereceği şeffaflığa önem vereceğini düşünüyorum.
  BASIN MENSUBU OLUP habercilik adına kaos ve kargaşa için birilerinin adına mikserlik yapanlara yazıklar olsun.

  2
  1
 9. YANLIŞ YAPILAN TRANSFERLERE PARA VERMEKTEN SANA PARA KALMADI EMEKÇİ KARDEŞİM KUSURA BAKMA BU FUTBOLDAN ANLAMAZ DUNKOFLAR YÜZÜNDEN ,EVİNE EKMEK GÖTÜREMEDİN ,SENİ BU DURUMA DÜŞÜRENLER UTANSIN.

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu