Personel maaşları ödenecek!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.

Futbolcu alacakları kadar personel maaşları da büyük bir kamburdu… Yönetim kurulu toplantısında, personelin biriken 2,5-3 aylık maaşları ile daha önce kulüpten ayrılanların tazminatlarının da bir an önce ödenmesi için görüş birliğine varılmış.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Orhaaan “personel maaşları da büyük bir kamburdu…” bu nasıl cümle ORHAAAAN? O personelin maaşları 2 senedir 3-4 ay geç yatıyor ORHAAAAANN! Futbolcuların aldığı paranın 1/10 ‘u bile değil personelin aldığı maaş ORHAAAAN! O personelin ödenmeyen maaşları yüzünden eşinden çoluğundan çocuğundan aldığımız ah yüzünden iki yakamız bir araya gelmiyor ORHAAAN! Ağzını topla ORRHAAAAANN !!!

  60
 2. Neymiş, personel maaşlarının bir an önce yatırılması için görüş birliğine varılmış. Breh breh breh. Helal olsun yönetime. Allahtan görüş birliğine varmışlar. Bi de varmasalar noolcak mış acaba? Artık 6 ay sonra bu görüş birliğinin gereğini yerine getirirler belki.

 3. Personel maaşları ile ilgili şöyle bir dedikodu var.
  Aslında maaşların yattığı ancak galibiyet primlerinin yatmadığı.
  Bu konu hakkında gerçekten bilgisi olan var mı ?
  Bir insan 3 ay maaş almadan ev geçindiremez.

 4. Bide su bizim Ali dede bize zerre kadar faydasi olmayan Olay medyayı tesislerden iceri sokmasa dicem ama agaları kulagini ceker.Orhan sizde bu klubun sırtında kambursunuz be kardesim.Toplasan icinizd3 bi tane gercek bursasporlu cıkar.Sizin hangi bayraga hizmet ettiginizi bilmeyen yok.Ordaki gariban calisanlar kambursa sizde düsün su takimin yakasindan.Sana degil müdürlük 5 koyun emanet edilmez otlatmak icin.Yazik yaa vallahi yazık.

 5. Yazıklar olsun daha ne demeli çalışanın maaşını vermekten acizsin futbolcu nasıl transfer edecek sin sen Bursaspor’u yonetmiyor batiriyorsun birde üstüne malvarliklarini satıyorsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu