Personel çok zorda!

En son ağustos ödemesi yapılan çalışanlar zor durumda.

Bursaspor‘da personel maaşlarıyla ilgili sıkıntılar devam ediyor. En son ağustos ayı ödemesi yapılan çalışanların, eylül ve ekim ayı maaşları ise duruyor.

Birçok çalışan aylık alamadığı için zor durumda olurken, Bursaspor yönetiminin bu soruna nasıl çare bulacağı merak ediliyor. Ayrıca bazı personellere galibiyetler sonrası verilen primlerinde dağıtılmadığı öğrenildi.

İdari bölümde çalışanlara primlerin verilmesi de personel arasında huzursuzluk yaratmış durumda.

Kaynak
Olay

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Benim anlamadigim personel maasi nedir ya hepsini toplasan bi furkan ozcalin maasi etmez ayip be kardesim bu insanlar evine ekmek goturuyor

  70
  4
 2. Bir tarafta elle tutulur hiçbir üretkenliği olmadan milyonları alanlar, bir tarafta bunların arkasını temizleyip evine ekmek getirmeye çalışanlar, gerçi dünyada adalet böyle maalesef… yahu bir futbolcunun bir alacağını ödemeden bu insanların maaşını yatırın, o futbolcu 5ay para almasada lüks yaşar… aktık emekçinin hak araması da zor…

  20
  5
 3. Bu prim sistemi nedir. Kimler alıyor bu primleri ve kimlerin akrabası. Bu haberi yapan bitazda olayın bu yönüne bakarsa iyi olur. Bursasporum kimsenin çiftliği değildir.

  16
  4
 4. bu haberleri kim yapıyorya.Babasının hayrınamı çalışıyor.İşine gelmiyorsa bıraksın.Biz fabrikada çalışırken maaşımızı alamayınca kamaoyu ile paylaşıyormuyuz.çalışma şartları ve kanunlar bellidir.Herkez hakkı varsa arasın.Yoksa bu haberi yapan arkadaş maaşlarının ödesin.

  1
  22
  1. @timsah777 yorumuna yanıt olarak

   naapsınlar işten cıkıp mahkemye mı versınler ??? azıcık geniş bak tabloya kardes. atla deve degıl bu personel maaşları. yatan futbolcuların aldıgı paranın ceyregı degıl.

   4
   4
  2. @timsah777 yorumuna yanıt olarak

   emeğin ve alınterinin şehri bursada emekçinin işçinin hakkı daha mühimdir. işine gelmiyorsa bıraksın deme tuzu kuruluğu sizinkisi. insanların sorumlu oldukları aileleri var.

   5
   4
 5. Prim sadece futbolculara verilmeli bu kadar basit.sahada mücadele edenlere dağıtılmalı.fizyosu,doktoru masörü zaten az buz maaş almıyor birde üstüne prim mi veriyorsunuz? En azından ordam kalan parayla personel maası ödeyin

  1
  7
 6. Arkadaş bu medya ne uğraşıyo ya takımla ille takımı yerden yere burcaklar iyi gidiyox yaa hemen sölensinşer kirlesinşer

  -2
  7
 7. Bursaspordaki en büyük sorun camia içindeki nifakcilardir. Bunların kim olduğunu az çok herkes biliyor.ayrica klüpte 140 kişinin çalıştığı söyleniyor bence bu rakam çok fazla bir tedbir alınması zamanı geldide geçiyor.

  -2
  3
 8. Kulüpteki sosyal mecraların hiçbiri para kazandırmıyorlar kulübe ve hala eminim en iyi parayı alıyorlardır.

  -2
  3
 9. Çalışanın alın teri kurumadan hakkı verilmeli.Doğru-dürüst çalışanın tabii.Kaytaran,işini savsaklayıp,işyerinin haklarını hiçe sayanların değil.Bunlarında iş akitleri feshedilmelidir.Gelelim NEFERLERİN HAKLARINA;BURSASPOR da emeği olan malzemecisinden,temizlikçisine,güvenliğin den,bahçevanına kadar her emek sahibi kıt kanat geçinen insanlardır.FUTBOLCULAR gibi değildir.Çok iyi hatırlıyorum.3 büyüklerden birinde zamanında bu tarz sıkıntıları teknik direktörün ve bazı futbolcuların destekleri ile o kulüp çalışanlarının ve yedek konumda olan futbolcuların haklarını ödemişlerdi.

  -2
  3
 10. Cidden ayıp bi durum bu anlam veremiyorum emekçi yazık başkan bi futbolcu maaş o etmez 3 ay personel nasıl yaşıyor merak konusu bu sızıntılar 2 oldu yayınlanıyor kamu oyuna basına İstanbul basına duyulursa ses gelir eksik olma başkan

  -2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu