Performansımın üzerine çıkmak istiyorum

Bursaspor'un yetenekli sol kanat oyuncusu Ozan İpek, bu sezon yine takımın zirveye oynayacağını ifade etti, kendi performansı ile ilgili ise "Performansımın üzerine çıkmak istiyorum" dedi.

Bursaspor, yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın Bad Bleiberg kasabasında sürdürüyor. Transfer döneminde ismi Trabzonspor ile anılan ancak Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın bırakmadığı genç futbolcu Ozan İpek, Doğan Haber Ajansı (DHA) muhabirinin sorularını yanıtladı. İkinci etap çalışmalarına ağır başladıklarını ifade eden yetenekli sol açık Avusturya kampını değerlendirdi. Ozan, "Erken ön eleme maçları oynayacağız. Antrenmanlar ağır geçiyor. Bir an önce o tempoyu yakalamamız gerekiyor. Zamanımız kısıtlı. Yüklemeler ağır oluyor ama bu çok normal. Sezon için gerekli olacak. Kamp şu an için güzel gidiyor" dedi.

"ZİRVEYE OYNAYACAĞIZ"

Yeni sezonda hedefinin her şekilde iyi futbol oynamak olduğunu belirten Ozan, "Kulüp adına da yakalayabileceğimiz en iyi başarıyı yakalamak istiyoruz. Bu sezon yine ilk üçün içerisinde yer alacağımızı düşünüyorum. Yine zirveye oynayacağız. Benim stilim değişmiz. Saha içinde çok hırslı, saha dışında ise çok farklı biriyim. Her zamanki performansımı yansıtmayı ve üzerine çıkabilirsem de bunu gerçekleştirmeyi istiyorum. Bu hem benim, hem de takım adına yararlı olacak" diye konuştu.

"GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR"

Bursaspor ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan Ozan İpek, yeşil beyazlı kulp ile sözleşme yenilemek için görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Sözleşmedeki sıkıntı henüz çözülmedi. Görüşmelerimiz sürüyor. Benim yönümden bir sıkıntı yok. Şu an için herşey olumlu ve Bursaspor'da oynamaya devam ediyorum" şeklinde konuştu.

 

Milliyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu