Penaltımızı iptal etti!

Fenerbahçe - Bursaspor maçında Video Yardımcı Hakem (VAR) Uygulaması kararları damga vurdu.

Bursaspor‘un yediği iki golde çok konuşulan Video Yardımcı Hakem (VAR) Uygulaması kararları yeşil-beyazlı takımın kazandığı bir penaltısını da yedi.

Karşılaşmanın 56. dakikasında Bursaspor, Allano Lima‘ya yapılan hareket ile bir penaltı kazandı. Pozisyonun ardında (VAR) sistemine başvuran Hakem Halil Umut Meler penaltıyı iptal ederek Yusuf‘un atak başlangıcında ofsayt pozisyonunda olduğu kararını verdi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İlk iptal edilen penaltı öncesi ofsayt olabilir. Öyleyse iptal doğru. Ama maçın sonunda skirtel’in elle oynamasını Mar ile bir kez daha seyretmesine rağmen çalamaması resmen korkaklıktır.

  16
  1. @ff yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim var penaltı ve kırmızı kart pozisyonları için ofsayt bayrağıno pozisyonda kalkmadığı için ona zaten bakılmaması lazım pozisyonda dolayısıyla sadece penaltı pozisyonu izlenecekti

   14
   1
  2. @ff yorumuna yanıt olarak

   FENERE VERİLEN UYDURUK PENALTIYA NE DİYORSUN ???
   SON POZİSYONDAKİ ELLE OYNAMAYA NE DİYORSUN ???
   BÜTÜN SPOR KANALLARINDA FENERİN KONUŞULMASINA NE DİYORSUN ???
   İNCE İNCE DOĞRANIYORSUN FARKINDA DEĞİLSİN ….

   17
  3. @ff yorumuna yanıt olarak

   Evet pozisyon ofsayt ama şöyle bir şey var, bir önceki pozisyondan dolayı bizi penaltımız verilmedi ama fenerin 2.golünde, bir önceki faul es geçildi. Sistem bize farklı onlara farklı işliyor yine. Bir önceki pozisyondan dolayı karar değişebiliyorsa fenerin 2. golü iptal olmalıydı. Yok o pozisyona faul değil diyorlarsa o zaman Allah’a havale ediyorum hepsini.

   18
 2. Hakem sıkıntılı tamam ama takım tel tel dökülüyor.Adam Necid’i çıkarıyor Allanoyu forvet yapıyor.Forvet yok taktik yok başkan yok hoca yok….

  10
  43
 3. Bu maçta sondakkada verilmeyen penaltı skertelin eline müdahale var skertel müdahale etmese önde adam var bune böyle ilk gol penaltı değil adam dışarda ikinci golde aytaça net bir müdahale var ve arkadan
  Zaten bize verilmeyen penaltılar fenere olsa anında penaltı böyle bişi olmaz ????

  10
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu