Paul Le Guen basın toplantısı yapmayacak!

Her hafta basın toplantısı düzenleyen Paul Le Guen'in geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da bu etkinliği yapmayacağı açıklandı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından göreve devam eden Paul Le GuenKayserispor maçı öncesi Özlüce Tesisleri‘nde beklenenin aksine basın toplantısı düzenlememişti.

Bursaspor Kulübü, teknik direktör Paul Le Guen‘in bu hafta da basın toplantısı düzenlemeyeceğini açıkladı.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Elfan yorumuna yanıt olarak

   basın bize ne zaman destek oldu diye de sormak lazım,işleri güçleri köstek olmak,takım küme düşsün de akbabalar gibi yiyelim başını diye bekliyor kansızlar

   19
   1
  2. @Elfan yorumuna yanıt olarak

   doğru karar, beytullaha orhana rapor mu verecek her hafta maç önü.Hocanın kuyusunu kazarlar, sonra hocanın yüzüne gülerler…Ligde kalmayı garantileyene kadar pek basın önüne çıkmasın hoca..

   36
   3
  1. @ertugrulsaglam yorumuna yanıt olarak

   BU EKSİLİYENLER KİM ACABA ÇOK MERAK EDİYORUM……BURSASPORLU OLMADIKLARI KESİN VEYA O HAİN (OTOBÜS BASAN K…..H…..ELER) YOKSA ALİ AYCILAR MI ACABA …YAV İYİ YORUM DA KÖTÜ YORUM DA EKSİLENMİŞ ANLAM VEREMİYORUM….BU EKSİLEYENLERDEN BİRİSİ CEVAP VERSİN LÜTFEN

 1. Hoca basın toplantısına gerek yok. Osmanlı yı yenin yeter. Alın 3 puanı güldürün yüzümüzü bütün BURSA yı sevindirin sizlerden bunu bekliyoruz. Galip geldikten sonra bütün TÜRKİYE ye sizin basın toplantısını zaten dinliyecek.

  35
  3
 2. İsabetli karar Osmanlıspor ve Sivasspor maçlarını şık iki galibiyetle yenerek puanını 36 ya çıkart . Sivas maçından sonra çıkıp yaparsın açıklamanı , vallahi ömrümuzde ömür gidiyor . Kimse kötü niyetli değil hepimiz çok seviyoruz hepimiz iyi olsun istiyoruz

  19
  3
 3. Muhtemelen Hoca basın mensuplarının gerçek yüzünü gördü,
  şimdi de onlara tavır koyuyor size buradan haber çıkmaz mesajı veriyor.

  17

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu