Passolig satışları başladı

Kanun gereği zorunluluk haline gelen ve futbol müsabakalarını takip etmek isteyen taraftarların, PASSOLİG KART sahibi olması zorunluluğu getirilmiştir.

PASSOLİG Kartınızı 8 Temmuz 2014 tarihinden itibaren BURSA ATATÜRK STADYUMU ANA GİŞESİ’nden ayrıca 18 Temmuz 2014tarihinden itibaren de MERİNOS STADYUMU KOMBİNE SATIŞ NOKTASI’ndan beklemeden alabileceksiniz.

Taraftarlarımız ayrıca ister Bursa’da şuanda 311 noktada bulunan AKTİF NOKTA makinelerinden, ister internetten, ister cep telefonundan www.passolig.com.tr’ye girip kolayca PASSOLİG başvurusu yapabilecek. Kartınızı alabilmeniz için başvuru formunu doldurup, fotoğrafınızı yükleyip, 20 TL vizeleme bedelini ödemeniz yeterli. Sonrasında kartınız ister adresinize kurye ile isterseniz de stat gişemizden ya da anlaşmalı PTT şubelerinden teslim edilecektir.

PASSOLİG KART ALMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Kart basım için taraftarlarımızın yanlarında TC Kimlik Numaralı Ehliyet veya Nüfus Cüzdanı ile güncel bir vesikalık fotoğraflarını getirmeleri gerekmektedir. Kimlik üzerindeki fotoğrafınız güncel ise bu fotoğrafta kullanılabilecek.

* 0-6 yaş arası çocuklar için PASSOLİG kartı almak gerekmemektedir. 0-6 yaş arası çocuklar müsabakalara ücretsiz alınacaktır.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı