PASSOLİG kart satış noktalarında değişiklik

8 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Atatürk Stadyumu ve Merinos Stadyumu’nda satışa sunulan PASSOLİG kartları bugünden itibaren sadece  BURSA ATATÜRK STADYUMU ANA GİŞESİ’nden satılacaktır. Merinos Stadyumu’ndaki satış noktası ise kapatılmıştır.

Taraftarlarımız ayrıca ister Bursa’da şuanda 311 noktada bulunan AKTİF NOKTA makinelerinden, ister internetten, ister cep telefonundan www.passolig.com.tr’ye girip kolayca PASSOLİG başvurusu yapabilecek. Kartınızı alabilmeniz için başvuru formunu doldurup, fotoğrafınızı yükleyip, 20 TL vizeleme bedelini ödemeniz yeterli. Sonrasında kartınız ister adresinize kurye ile isterseniz de stat gişemizden ya da anlaşmalı PTT şubelerinden teslim edilecektir.

PASSOLİG KART ALMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Kart basım için taraftarlarımızın yanlarında TC Kimlik Numaralı Ehliyet veya Nüfus Cüzdanı ile güncel bir vesikalık fotoğraflarını, anne kızlık soyadlarını, e-mail ve ev adreslerini bildirmeleri gerekmektedir. Kimlik üzerindeki fotoğrafınız güncel ise bu fotoğrafta kullanılabilecek.

* 0-6 yaş arası çocuklar için PASSOLİG kartı almak gerekmemektedir. 0-6 yaş arası çocuklar müsabakalara ücretsiz alınacaktır.

KOMBİNE BİLET YÜKLEMELERİ DEVAM EDİYOR!

KOMBİNE BİLETLER SÜPER LİG VE TÜRKİYE KUPASI MAÇLARINDA GEÇERLİ

2014-2015 sezonu kombinelerimiz Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarında geçerli olacaktır.

Kombine bilet yükleme satışı sırasında taraftarlarımız Merinos Stadyumu'na kurulacak olan PASSOLİG noktasından anında kartını alabilecekler. Ayrıca internet üzerinden sezonluk kombine kartlarını almak isteyen tarftarlarımız ise BURADAN alabilirler. 

PASSOLİG alımları için taraftarlarımızın yanlarında nüfus cüzdanları ile beraber satış noktasına gelmeleri gerekmektedir.

ÇEŞİTLİ HEDİYELER

Yönetim Kurulumuz almış olduğu karar neticesinde VIP tribünü kombine bilet yüklemesi yapan taraftarlarımıza 2014-2015 sezonu formamız, Kapalı Tribün kombine bilet yüklemesi yapan taraftarlarımıza 2013-2014 sezonu formamız, Maraton Tribünü kombine yüklemesi yapan taraftarlarımıza 1 yıllık Bursaspor Dergisi aboneliği, Kapalı Kale Arkası Tribünü kombine bilet yüklemesi yapan taraftarlarımıza ise atkı hediye edilecektir.    

ÖDEMELERDE KREDİ KARTI KOLAYLIĞI

Kombine kart satışlarımız nakit veya kredi kartıyla yapılabilecektir. Tüm Bonus ve Word kart sahiplerine 6 ay taksit imkanı sunulacaktır. TİMSAH ARENA’DA ÖNCELİK

2014-2015 sezonunda kombine kart alacak olan taraftarlarımız, 2015-2016 sezonunda geçilmesi planlanan yeni stadyumumuz Timsah Arena’da tribün ve koltuk seçim önceliğine sahip olacaklardır.

 2014-2015 SEZONU KOMBİNE YÜKLEME FİYATLARIMIZ

 

TRİBÜN

KOMBİNE YÜKLEME FİYATI

VİP A-B Tribünü 1.Sıra

4.000,00 TL

VİP A-B Tribünü 2-6 Sıralar

2.750,00 TL

Kapalı A-B-C  ve VIP C Tribünleri

1.250,00 TL

Maraton Tribünü

550,00 TL

Kapalı Kale Arkası Tribünü

250,00 TL

Açık Kale Arkası Tribünü

150,00 TL

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu