Paschal ve Yusuf Abdullah’ı NK Celik Zenica denemeye aldı

Bursaspor’un genç oyuncuları Paschal Okoli ile Yusuf Abdullah Muhammed yeşil-beyazlı takımdan izinli olarak denenmek üzere bir Bosna-Hersek takımı ile idmanlara çıkıyor.

Bursaspor’da yeterli şansı bulamayan her iki oyuncu da Fransız Hoca Paul Le Guen’den izinli olarak bir haftadır Bosna-Hersek Premier Ligi‘nde yer alan NK Celik Zenica ile idmanlara çıkıyor.

Bursaspor Kulübü’nden alınan bilgiye göre Antalya’da kamp yapan NK Celik Zenica’nın Yusuf Abdullah ile Paschal Okoli’nin performanslarını yeterli bulması durumunda kadrosuna katacağı öğrenildi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Agazade Huso yorumuna yanıt olarak

    benim fikrimce bir takıma kiralanmalılar sinan , kubilay , furkan , rüştü ve onur bunların yerinede şampiyon olmuş u19 dan veya u20 u21 den potansiyalli oyuncular a takıma adapte edilmesi lazım çünkü sinan , kubilay , furkan ,rüştü , onur şanslarını yedi ve de altyapıdaki çocukların hakları yiyoruz bence diretmenin anlamı yok bu yazdığım 5 oyuncu kiralık gitmeliler altyapımızdaki gençlerin önü açılsın diye

 1. Sabah yaptığınız boş ve gereksiz habere kapak olmuş. Az kaldı Bursa medyası biraz daha uğraşın takımımızla bakalım nereye varacaksınız.

  46
  3
 2. Yerinde bir karar olmuş umarım direk verirler. Yeterince gereksiz oyuncular var birde bunlarla mı uğraşcaz la

  39
  4
 3. Değmez arkadaşlar. Onların yaptığı çamuru at izi kalsın politikası. Hemde hiç değmez. Bizler bakalım kendi Takımımıza bizler taraftar olarak üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yapalım. BURSASPOR umuzu 90 dakika destekliyelim yeter. İnşallah iyi bir sonuç alırız .itler ürür BURSASPOR um yürür.

  20
  3
 4. BURSA ve BURSASPOR’a kirli ve haram paralarla efelenenlerin faydası olmaz.HARAM LOKMALARLA KURSAKLARINI ŞİŞİRENLER MEZARA kadar dahi dayanmaz.
  Haftalık harçlığını takımının maç biletine harcayan,evine ekmek götürmenin yanında takımına sahip çıkmak derdinden başka dertlere zaman ayıramıyan k.esnaf kardeşim maalesef karşınızda GELENE AĞAM-GİDENE PAŞAM DÖN KÖŞEYİ BABAM mantığı ile şehrinin kaynaklarından faydalanıp TAKIMINI KARIŞTIRAN MİKSER ROLÜ OLAN BASINI VE ŞEHRİN YÜZKARALARINI PROTESTO EDİYORUM.

  16
  1
 5. Yahu bizde bunlar gazeteci diye bişey biliyorlar zannediyoruz,ayıptır yahu,biraz çalışın haberiniz olsun bazı şeylerden !!!

 6. Evet olay medya her zaman ki gibi mikserlik yaptı peki ya bizim taraftarımız sizlere ne demeli sabahtan beri yok saat satsınlar yok zenciler hep böyle vs vs umarım pişman olur ve bundan sonra her haberde gaza gelmezsiniz bu iki çocuk sene başında imza atarlarken el öpmeye çalışıyorlardı kendilerine verilen şansın farkındalar ve minnettarlar taiwo ile bu arkadaşları karıştırmayın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu