Paschal “Hayal ettiğim yerdeyim”

Herkesin performansını merakla beklediği Paschal, Sönmez Medya'ya konuştu. 20 yaşındaki futbolcu, "Hedefim her zaman daha iyisi. Altyapıdayken iştahla baktığım futbolcularla şimdi yan yana oynuyorum" dedi.

U21’de oynarken hedefinin her zaman A Takımolduğunu belirten genç Nijeryalı krampon, “Şimdi hedeflediğim yerdeyim. Buraya gelmemde emeği olanlara minnettarım. Altyapıdayken A Takım’daki oyuncuları iştahla izliyordum. Şimdi onlarla beraber oynamak beni heyecanlandırıyor. Çok çalışmam gerektiğini biliyorum” ifadelerini kullandı.

ÖZGÜVEN AŞILIYOR

Amacının iyi bir kariyere sahip olmak olduğunu dile getiren Paschal, şöyle devam etti: “Öncelikli hedefim takıma yardımcı olabilmek. Her zaman daha iyiye gitmek isterim. Bursaspor’da şampiyonluklar yaşamak ve Şampiyonlar Ligi’nde oynamak isterim.” Paul Le Guen’den övgü ile bahseden 20 yaşındaki Nijeryalı futbolcu “Her zaman bize iyi idman yaptırıyor. Şampiyon olabilmek için gerekli özgüveni aşılıyor. Bence çok iyi bir hoca” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu