Pas yapamayanın burada işi olmaz

1 saat 40 dakika süren idmanda Teknik Direktör Paul Le Guen, pas organizasyonları üzerinde durdu. Dar alanda yapılan paslaşmalarla oyunculardan dikkatli olmasını isteyen tecrübeli teknik adamın, yine sık sık not tuttuğu gözlendi.

SİSTEM BELLİ

Zaman zaman oyuncularını yanına toplayan Paul Le Guen, özellikle pas konusunda dikkatli olunmasını istedi. Bu sezon çok pas yapan bir takım oluşturma gayretinde olan deneyimli çalıştırıcının, bu konuda sıkıntı yaşayan futbolcularıyla yollarını ayırmayı planladığı belirtildi. Pas varyasyonları sırasında genellikle takımı yardımcı antrenör Mustafa Er idare etti.

MUSTAFA ER UYARIYOR

Genç antrenör, Paul Le Guen’den aldığı direktifleri oyuncularına sürekli anlatırken, “İyi pas yapın. Sizden sadece bunu istiyoruz. İdmanlarda ne kadar iyi çalışırsanız, o kadar sıkıntı çekmezsiniz” şeklinde uyarılarda bulundu. Yeşil beyazlılar antrenmanın son bölümünde ise tam sahada kondisyon ağırlıklı bir idman gerçekleştirdi. Yeşil beyazlıların sıcak hava nedeniyle oldukça zorlandığı görüldü.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu