Pablo’ya Veda…

Çin'in Süper Lig takımlarından Beijing Gouan ekibiyle prensipte anlaşan Bursaspor'un eski futbolcusu Pablo Martin Batalla, aktarmalı uçakla bu ülkeye gitti.

 

Türk Hava Yolları'na ait uçakla aktarmalı olarak Çin'e giden Batalla'yı Atatürk Havalimanı'ndan Bursasporlu taraftarlar uğurladı.

 

Taraftarların kendisini uğurlamasından dolayı büyük onur ve gurur duyduğunu belirten Martin Batalla, "Bu durumdan utanıyorum. Onların buraya gelmesinden. Bana her zaman muhteşem davrandılar. Bana her zaman özel hissettirdiler. Sevgilerini hep hissettirdiler, çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

Bir gazetecinin, "Bursasporlu taraftarlar senin için iki gün destek yürüyüşü yaptı. Taraftara ne söylemek istersin? sorusuna Batalla, "Tekrardan çok teşekkür ediyorum. Tabii ki Bursaspor'da çok uzun süre kaldım. Bir gün Bursaspor'a geri dönerim" şeklinde yanıt verdi.Çin'in Süper Lig takımlarından Beijing Gouan ekibiyle prensipte anlaşan Bursaspor'un eski futbolcusu Pablo Martin Batalla, aktarmalı uçakla bu ülkeye gitti.

 

Kaynak:DHA

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu