Pablo Martin Batalla imzayı attı

Bursaspor'un efsane isimlerinden olan Pablo Martin Batalla teknik adam olarak yeşil-beyazlı kulüp ile sözleşme imzaladı.

19 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

 1. Bizler omzunda Bursaspor atkısı ile imza atanı çok gördük burada.
  Ama bu adam bir başka. Bursaspor atkısı omzunda değil. Bizleri de, takımı da öylesine sahiplenmiş ki, KALBİNE YAZMIŞ, KALBİNE. AİLEM DİYOR SÜREKLİ DAHA NE DESİN Kİ.

  EVİNE HOŞ GELDİN KÜÇÜK DEV ADAM : P A B L O M A R T İ N B A T A J J A

  32
  3
  1. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

   Ben bu fotoda böyle rahat bir durum ve mutluluk görmedim! Bence birşeyler istenilen gibi gitmiyor acaba etrafına kendini futbol sorumlusuyum diyen futboldan anlamayan onun kolunu bacağını düğümleyen ve ileride onun başarısını engelleyecek veya çalacak insanlarmı doldu ve onun çalışmak istemediği çok bilmiş futbolcularmı alınıyor?

   3
   16
   1. @Nörona yorumuna yanıt olarak

    Pablo öyle bir duruşa sahip zaten, sürekli etrafa gülücük saçan laçka bir adam değil, başka başka anlamlar çıkarmayın hemen, bi salın da adam işini yapsın, bir fotoğraftan ne anlamlar çıkarmışsın

    11
    2
   2. @Nörona yorumuna yanıt olarak

    Sizin derdiniz ne sürekli bu kulübün altını olmaya çalışıyorsunuz. Siz kimsiniz isminizle yazsaniza. Bursasporlu olduğunuzu düşünmüyorum.

    12
    2
   3. @Nörona yorumuna yanıt olarak

    mutluluktan kastın nedir mutlu görünmek için mesela çiftetelli mi oynaması lazım amuda mı kalkması lazım hoplayıp zıplaması mı lazım olm bırakın bu fitne eyyamları paranoyak olmayın adam gayet mutlu espri yapıyor gülüyor şakalaşıyor daha ne

    14
    1
  2. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

   Başarılar kaptan❗ Şampiyonluğu futbolculuğunda tattık yine İnşaallah bu sefer de hocalığınla tadacağız…❗🐊
   “Adı Aşk Bu Eziyetin” Sonsuza kadar “BURSASPOR” ❗

   3
   1
 2. Bu adam sıradan bir adam değil başarısız olsa dahi taraftar çenesini kapatmalı bu adama karşı. O zaten bırakması gereken yeri iyi bilir futbolu dogru zamanda bıraktığı gibi. Efsane herzaman efsane kalmalı.

  22
  2
 3. Hayırlı uğurlu olsun Allah tez zamanda Bursasporumuzu gönlümüzün gözümüzün görmek istedigi yere getirsin

  15
  1
 4. Görüntüler montaj Batalla yönetime kızmış transferleri beğenmemiş ben Batallayim kimi dersem onu alacaksınız demiş Arjantinden gelmemis. Yönetimde Batallanin benzerini bulup ona imza attırmiş.

  6
  18
 5. Ulan insan koskoca Batalla’ya bi Bursaspor logolu antreman tişortu giydirmez mi bee? Şu hale bak. Beyaz fanilayla çıkarmışlar adamı imza törenine. Altta da beyaz boxer’le çıkaraydınız bari. Enes Çelik iyi hoş da, daha çok ceylan bee. Hiç bilmiyo bu işleri. Tamam, babası git oraya başkan ol falan demiş ama, böyle küçük detaylarda boğulup gidiyor. Çünkü konuyu bilmiyor. Nerde ne yapılması gerektiğini bilmiyor. İmza attırdıkları adam sanki Pazaryeri Esnafspor’a imza atıyor.

  3
  13
  1. @Yalan Mı? yorumuna yanıt olarak

   Aynen abi. Yönetim liyakatsız. Batalla’nın bu imze törenine Bursaspor tişortuyla çıkmasını ve bizi heyecanlandırmasını beklerdik. Fanilayla olmadı.

   2
   4
 6. Altyapıdan çıkan Tayfun Bebek ile görüşülüyor diye bir söylenti dolaşıyor. Umarım gerçektir, ne varsa Vakifkoy’ün çocuklarında var .

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu