Pablo Batalla’ya doğum günü sürprizi

Bursaspor'un kadın taraftar grubu Yeşilin İncileri, Pablo Batalla ve ailesini konuk ederek, kızları Sara'nın 1. yaş gününü kutladı.

Batalla ve eşi Barbara‘nın konuk olduğu buluşmada, Sara‘ya üzerinde adı yazılı 16 numaralı bir Bursaspor forması hediye eden yeşil-beyazlı kadın taraftar grubu, minik Sara için pasta kesti ve “İyi ki doğdun Sara” diye tempo tuttu.

“SARA DA ARTIK SİZİN GRUPTAN”

Pablo ve Barbara Batalla çifti, Yeşilin İncisi Grubu‘nu bu güzel kutlama için teşekkür etti.

Bursaspor‘un şampiyon 10 numarası Pablo Martin Batalla, kutlamada, “Artık Sara da sizin kadın taraftar grubunun bir parçası oldu” diye konuştu.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. yeşil inciler/ yeşilin incileri… Demek ki kadınlar biz erkekler kadar çoğunluk olsalar tribünde 500 grup olurdu :)) Orjinali de yeşil incilerdir saygılar. Sara iyi ki doğdun baban ile gurur duy 3 milyonluk bir şehrin efsanesi.

  42
  1
  1. @Erim yorumuna yanıt olarak

   Tribünde grup kurulamaz diye bir kaide de yoktur. Erkeklerin çoğunluk olduğu tribünde grupların var olduğunu belirtmek isteriz. Yapılanları tebrik etmek yerine nereden eleştirsem diye düşünmeyi bıraktığınız da her şey çok daha güzel olacaktır.

   11
   4
   1. @Esra Ak yorumuna yanıt olarak

    herhangi bir icraatiniz var mı bilmiyorum araştırmadım da açıkçası fakat bir tane eleştiri kelimesi yok yazdiklarimda. Herkes Bursaspor’u seviyor, tek çatı altında birleşmek yerine zaten az olan mevcudu -in eki koyarak daha da azaltmanız anlamsız geldi. Emeklerinizi takdir ediyor, başarılar diliyorum.

    11
    1
 2. Hani maske, mesafe? Organizasyon güzel de, dikkat edelim… Millet dükkanını açamıyor, çocuğunun ihtiyaçlarını karşılayamıyorken böyle şeylere gerek yok… Saygılarımla.

  10
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu