Pablo Batalla yeniden Bursa’da

Bursaspor'un efsane oyuncusu ve kaptanı Pablo Martin Batalla'nın yolu yeniden Bursa ile kesişiyor.

Bölgesel Amatör Lig’de Bursa’yı temsil eden Nilüfer Belediye Futbol SK, teknik direktör olarak Bursaspor’un efsane isimlerinden Pablo Martin Batalla ile 3 yıllık anlaşmaya vardığını duyurdu.

Batalla, iki sezon önce Bursaspor’da Mustafa Er‘in ekibinde kısa bir süre antrenörlük yapmıştı.

Nilüfer Belediyespor Tamer İşler’in açıklaması şöyle:

Bursaspor‘umuzun efsane oyuncusu Pablo Martin Batalla‘yı Bursaspor‘umuzun efsane başkanı rahmetli İbrahim Yazıcı‘ya adını yaşattığımız stadı’nda kavuşturuyoruz.

Kulübümüz gelecek sezon planlamaları doğrultusunda “Teknik Direktörlük” görevi için Pablo Martin Batalla ile 3 yıllık anlaşma sağlamış ve sözleşme imzalamış bulunmaktayız.

Futbolculuk kariyer basamakların’ adım adım çıkarak efsane olan Pablo Martin Batalla‘ya yeni teknik direktörlük kariyerinde başarılar dileriz.

Pablo Martin Batalla‘nın kulübümüzde tecrübe edinerek efsane hoca olarak Bursa‘mızın hiç bir zaman vazgeçilmeyecek değeri olan Bursaspor‘umuzun başında da bir gün teknik direktör olarak görme arzumuz en büyük temennimizdir.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Tamer İşler Nilüfer Beledivespor Başkanı

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bundan sonra Nilüfer Belediye’nin tüm maçlarına giderim artık. Sitat bizim eve yakın. Her maçtan önce o klasik tezahüratı yaparım. La la la la la la laaaa, Pablo Martiiiin Batajaaaaaa.

   5
   1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   kaosun, kargaşanın bu kadar yoğun olduğu, her kafadan ayrı bir sesin çıktığı, herkesin her şeyi çok fazla bildiği! daha doğrusu bildiğini zannettiği, ve her şeye burnunu soktuğu, kısaca futbol ortamının olmadığı yerlerde Batalla gibi karakterli futbol adamları asla ve kata yaşayamaz.
   tıpkı balıkların kara da yaşayamadıkları gibi…
   şayet Batallaları kulübümüzde görmek istiyorsak, öncelikle medya ve taraftarlar olarak öncelikle biraz ayağımızı gazdan! çekmek, kulüp olarak bir an önce kurumsallaşmaya gitmek, ve saha sonuçlarına fazla takılmadan bu uzun yolculukta sabırlı olmak zorundayız…
   bunların dışında ki herşey hır-gür. hayal-masal. ve çene suyu çorbadan ibarettir…

   7
   1
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser kardeş. Mustafa er le getirdiler adam 1 maç gozemleyemeden musatafa er gidince o da gitti ya . Ben anca bursaya kebap yemeye gelir diyordum da nasıl kabul edip geldi hayret. Sende hayal aleminde yaşama. Takip mi etmiyorsun olayları ayar oldum sana şuan

   7
   6
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Abi adam akıllı adam bazıları gibi direk üst liglerden başlamıyor.Adım adım, kendini geliştirerek yol alacak. İnşallah bir kaç sene sonra Bursaspor’umuz süper ligde başımızda daha bilgili ve tecrübeli Batalla hocamız.Hayal gibi duruyor ama neden olmasın?

   9
   1
  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Ya bu adam can…bu adama taraftarımız yapmadıkları kalmadı.

   Ve hala Bursaspor’un borcu var kendisine..Demekki okadar sevmiş Bursayí ve insanlarını, bizleri bırakamıyor.

   Inşallah günün birinde Bursasporda görev alır!

   16
   1
 1. Pablo’yu Seviyoruz ,Bursa’da olması keyifli
  O Bursa’ya,Bursa ona yakışıyor. Hoş geldin Pablo Martin Batalla.

  9
  1
  1. @Ersin yorumuna yanıt olarak

   Evet. Dış güçlerin oyunu Büyük Ortadoğu Prjesi kapsamında Nilüferspor’un başına getirmiş gibi yaptılar. Esas hedef Bursaspor. İsmail Ertekin’i İsrail’e sürüp, Filistin ve İran’da nükleer başlıklı füze üretme projesi var. Pablo da bu oluşumun parçalarından biri

 2. Çok iyi olmuş hem kendini geliştirecek hemde
  Bursaspora oyuncu yetiştirecek hayırlı olsun
  Çok sevindim

  2
  2
 3. bu akp sonrası bursasporunun ilk adımlarıysa da kulübü kapatmayı düşünmüyorsunuzdur umarım. bunlar batırdı, siz de tüy dikmeyin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu