Pablito Belgeseli “Batalla Belgeseli” yayında

Pablo Martin Batalla'nın hayatını tüm ayrıntılarıyla 'PABLİTO' belgeselinde izleyemeye hazır mısınız?

Bir Otto Medya projesi olan ve Lifebursa.com ekibinden Adnan Batır‘ın yapımcılığını, Muhammet Ali Özdemir‘in yönetmenliğini, Murat Demir‘in ise görüntü yönetmenliğini yaptığı “Pablito” Belgeseli yayına girdi.

Pablito Belgesel, Batalla Belgeseli, Pablo Martin Batalla

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   ‘Büyük takım’ tabirini hangisi için kullansam; en çok taraftarı olan mı, en çok şampiyonluğu olan mı vs, diye düşünüp Velez ve Deportivo Cali kendi alanlarında iyiydi, diyor. Bizim için gerçekten ‘hayret verici’ bir ifade… Yani anlayacağınız, “tabi ki Bursaspor” demeyi bile becerememiş(!). Kardeşim, biz bu kadar dürüstlüğe alışkın değiliz buralarda. Yapma (!), etme (!), sevgili Pablito! Gittiğin takım hangisiyse veya nereden iyi bir cukka gelecekse yapıştır cevabı, biz bunu severiz… Mesela “bugün günlerden Galatasaray, kanım siyah beyaz akar, çocukluğumda (Arjantin’de) zaten Fenerin hiç bir maçını kaçırmazdım, hayalimdi bir gün Trabzon’a gelmek, gibi gibi… Bunları da biz mi öğreteceğiz sana canım ciğerim (!)

 1. Adnan Batır abiden bide Forsell belgeseli bekliyoruz. En fazla 2 dk sürer zaten. Zahmetsiz iş. Forsell doğar, büyür, Bursaspor’a transfer olur ve 2 ay sonra gider. Belgesel de burda biter. Hepsi bu. Dünya Kısa Film Yarışmasında Oscar almazsa ben bişey bilmiyom.

  17
  1. @Yönetmen yorumuna yanıt olarak

   Forsell den ziyade bangura daha iyi olur aslın da Bursaspor tarihinin en pahalı balon transferi. Gerçi bun gibileri say say bitmez de neyse

   1. @Ömer yorumuna yanıt olarak

    Ertuğrul hocanın yardımcı antirenörü Birol Berkem diye bi herif vardı. Zaten Ertuğrul hoca daha sonra kendisini kovduydu. Şimdi boşta geziyor. Teteh Bangura’yı Bursaspora transfer ettiren isim Birol Berkem’di. O transferden ne para götürdü. Koru Park’tan daire aldı. Şimdi orda oturuyor. Yalan değil. Kuran nimet çarpsın doğru söylüyom. İsteyen araştırabilir.

    1
    1
 2. Çok oldu izleyeli. Emeği geçenlerin eline sağlık ama biraz daha gol ve harika paslarına yer verilebilirdi diye düşünüyorum. Pablo ne kadar mütevazi bir insan, bu kadar yetenekli ve şımarmayan bir insan zor bulunur. Hocasına bir kere beni neden oynatmıyorsun dahi demiyor. Şampiyonlar ligi onun hakkıyken hiçbir şey vermeyen İnsua oynatılıyor ve tek bir kötü sözü yok. Hatta takdiri ilahi 5. maçta deplasmanda oyuna giriyor ve ilk şampiyonlar ligi golümüzü atıyor. Cevabı yine sahada veriyor yani. Ayrıca da değerlerine bağlı. Dünyaları kazanacakken Çin ‘e dönmeyip bize bağlılığını bir kez daha gösteriyor. Onun için ne desek, ne yapsak az. O bir gerçek efsane. Her yönüyle. Şükür efsane 10 numarayı canlı canlı izledik, şükür ölmeden şampiyonluğu yaşadık..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu