Öztürk Yazıcı: ”4 İsim Netleşti”

Bursaspor Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yöneticisi ve transfer komitesi üyesi Öztürk Yazıcı, transferde 4 ismin netleştiğini, bu futbolcuların kampa yetişeceğini söyledi.

Savunmanın sağına, orta sahaya ve forvet mevkilerine takviye yapacaklarını belirten Öztürk Yazıcı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın listesinde bulunan isimlerle görüşüldüğünü açıkladı.

 

Bursaspor Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yöneticisi ve transfer komitesi üyesi Öztürk Yazıcı, Doğan Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada, çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

 

Riski en aza indirmek ve hata yapmamak için temkinli çalıştıklarını belirten Yazıcı, "Bir transfer komitesi kurduk ve transferler konusunda çok ciddi çalışmalarımız var. Riski en aza indirmek ve hata yapmamak için temkinli hareket ediyoruz. Yurt içinde de komitemiz var. Güneydoğu'dan Batı'ya kadar. 3 arkadaş şu anda yurt dışında görüşmelerini sürdürüyor. Hocamızla da 3 gün beraberdik ve toplantı yaptık. Kulübün geleceğini düşünerek hareket ediyoruz. 4 isim kesinleşti. Kendi oynadıkları yerlerde hepsi yıldız. Kariyerlerinin yanında gençlik ve açlıkları da var. 4'ü de yabancı. En geç kampa kadar yetiştirmeyi düşünüyoruz. Taraftarın ve kamuoyunun bugünlerde sabırsız olduğunu biliyoruz. Alternatif futbolcular da var. Sezona zengin kadroyla başlayacağız" şeklinde konuştu.

 

WHITTAKER PAZARLIĞI SÜRÜYOR

 

Öte yandan teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kadroda ısrarla görmek istediği İskoç sağ bek Whittaker için Yeşil-Beyazlı kulüp temaslarını sürdürüyor. Rangers kanadından tecrübeli futbolcunun satılmayacağı duyurulsa da, Bursaspor'un Whittaker için Rangers'a bonservis için 600 bin pound önerdiği ve pazarlığın sürdüğü öğrenildi.

 

Sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu