Öztürk “Personelimize maaş ödemeliyiz!”

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısıdır.

Para, en büyük problem… 2. Başkan Cem Öztürk, toplantıda bir kaç kez, “Arkadaşlar biliyorsunuz ödemelerimiz var. Bayram yaklaşıyor, personelimize de maaş ödemeliyiz. Kongre öncesi kim ne kadar vaad ettiyse bugün, yarın yerine getirsin” diyerek yönetim kuruluna seslenmiş. Bakalım, nasıl bir katkı ortaya çıkacak?

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bir zahmet personelim tüm alacaklarını verin, hatta bu kadar geriden geldiğiniz için birer ikişer maaş prim verin. Çalışanın alın teri kurumadan hakkını verin, bereketi daha da artsın.

  69
  3
 2. Hic bir cacik olmaz bunlardan orda asgari ucretle ev gecindirmeye çalışan ve 3 4 aydir maas alamayan insanlara yazık onlarin vebalini nasil odiycek bunlar

  42
  1
 3. Ulan nasıl yöneticisiniz siz arkadaş, adam başı hayrına deyip 100’er bin tl koysanız ortaya,
  20 tane adam 2 MİLYON TL eder, bu kadar mı zor bu parayı toplayıp, çalışanın hakkını vermek

  24
  2
 4. Futbol takımı dışındaki personelden sadece Erhan Başoğlu ve Suat Paçacı para alıyormuş. Çünkü onlarda prim sistemine dahil oldukları için. Maaşa ihtiyaçları bile yokmuş. Ama mağlesef dönüp arkadaşlarına bakmıyorlar bile. Alt kattakiler aç mı tok mu, bunlar aylardır ne yiyip içiyor, evlerine ekmek götürüyorlar mı falan diye. Ama Allah büyük be. Keser döner sap döner.

  11
  1
 5. Bilmiyorum bana katılan olur mu ama yöneticisinden taraftarına bir kendimizi hesaba cekelim birilerinin ahını almış olabiliriz, arkadaş yok yetmiyor hic bir sekilde!

  9
  3
 6. Personeline maaş vermeyen, iki yıl üst üste kümede kalma mücadelesi verdiren, takıma çöpleri dolduran, taraftarın sesine kulak vermeyen gidip bu adaya tekrar oy veren tüm genel kurul üyeleri; maaş alamayan çalışanların ve onların çocuklarının , eşlerinin ahı sizin üzerinizde olsun. Kendi karınıza, çocuğunuza baktıkça o maddi sıkıntı çeken insanların durumu gözünüzün önünden gitmesin. Hak yerini bulur elbet!!!!

  8
  1
 7. Sen asgari ücretli personele parası nı vermiyosun. Futbolculara triliyon para dokuyosunuz. Az biraz delikanlı olun kac tane adamsiniz orda cikarin verin çalışanların maaşlarını herkez in ağzını kapatın.

  5
  1
 8. Ne demek odemeliyiz.derhal bu isi cozulmeli
  Sizin isiniz rast gitmez
  Emeginin hakki verilmez mi calisaninin.
  Kole gibi goruyorlar demek ki.

  3
  1
 9. Samet Aybaba’ya 5.000.000 TL para veriliyor.
  Cömert yönetimimiz personelini unutmaz herhalde!!!!
  Unutmadan Trabzonspor Ünal Karaman’a yıllık 1.800.000 TL ödüyecek.
  Kısacası Trabzon yönetiminden daha güçlü bir yöneticilerimiz var. Ne dersiniz????

 10. 1-Çalışan personelin maaşı anında ödenmelidir.
  2-Asla faydasız transfer yapılmamalıdır.
  3-Kulüp şeffaf olmalıdır.
  4-Yönetim açık,net ve doğru olursa taraftar hem ürünü alır,hem kombinesini hemde gerekirse yardımını yapar.

 11. Maaşları odeyin hepsinin işine son verin takim deplasmanda yada iç sahada maça giderken hiç biri takımı uğurlamaya çıkmadılar bu şekilde başarı olmaz galibiyet primi alamaz futbolcular hariç kimse

 12. Gerek yok ya vermeye nede olsa bu millet bizi böyle sevdi futbolculara para yok, klüp çalışanlarına para yok kime para var peki saksakcilara, kendini tarftar zanneden yiyicilere, kan emici menejerlere, yandaşlara, deplasman bileti satanlara vs

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu