Özlüce’ye Bursastore

Mesut Mestan yönetiminin, yeni bir mağaza açma düşüncesi var.

Bursaspor’da her alanda çalışmalar devam ediyor. Mesut Mestan yönetiminin Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nin bulunduğu yere bir Bursastore açma düşüncesinde olduğu öğrenildi. Taraftarların yeni sezon formalarına büyük ilgi göstermesinden memnun olan yönetimin, Özlüce’ye yer konusunda bir araştırma yaptığı ve birkaç güne kadar sonuç alacağı belirtildi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. MaBursastore şu an en büyük gelir kaynağımız olabilir. Ama içeri girin bakın kaliteli ürün yok ona rağmen bu taraftar şampiyonluk senesi zarar eden bu storeye kar ettiriyor kaç yıldır. Sayın Mestan tüm çalışanları çıkardınız Bursastore’da köklü bir değişim gerekiyor. Taraftarlardan oluşan bir komisyon kurulmalı ve Bursastore kurumsal bir hal almalı. Esnaf ilişkileriyle ürün yaptırıyor koca kulüp. Komisyoncular kol geziyor store’da. LÜTFEN EL ATIN.

  14
 2. aferin aferin, tam da şu dönemde aç store’u doldur ürünleri de dün haczedecek mal bulamayan avukatlar tabelasıyla söküp götürsün bütün mağazayı

  12
  1
 3. Insanlarla dalga geçmeyin be taraftar ne bekliyo siz neler yapıyorsunuz ne storesi ligler başlıyacak sen daha transfer yapamiyosun takım 2 lige düşünce satarsın formaları

  5
  2
 4. Şehir olarak biz bir halt yiyemeyiz, Diyarbakır’a giden varmı bilmem ama giderseniz Karavil AVM ye gidin Amedspor mağazasına bakın bakalım, hem ürünlerine hemde içine, bizim şampiyon olmuş takımımız var, ama AVM de kulübeden strore var. Bu nasıl vizyon nasıl bir işbilmezlik. Başımızdaki insanlar neki biz birşey olalım. 30 Ağustos açıklaması gibi..

 5. Açacaksan Özlüceye Tesisin içine değil herkesin gözüne sokarcasına Bursa’nın en işlek yerine turistin, şehri gezmeye gelenlerin en uğrak yerine açacaksın. Yada Özlüce Bulvarına açacaksın kafeteryası da olacak gelecek insanlar alışverişini yapacak bişeyler yiyip içecek.

 6. Ac tahtayi bir daha
  tut defderi kitabi
  güzel olacak bu sefer
  yönetim hadi para göster
  lig baslicak bilader
  ne zaman yapican transfer

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu