Özlüce’de sıkıyönetim!

Maçların oynatılması düşüncesine sahip Bursaspor'da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yeni bir dönem başlayacak.

İbrahim Üzülmez yönetiminde kalan 6 maçın startını verecek yeşil-beyazlılar‘da öncelik Bursa dışındaki teknik heyet ve oyuncuların şehre ulaşımlarının sağlanması olacak. Bu nedenle ilk olarak ilgili birimlerden teknik heyet ve futbolcular için gerekli izin belgeleri alınacak. Bursa‘ya ulaşılmasının ardından da maçlar başlayana kadar kamp sürecine geçilecek.

İZİNSİZ GİRİŞ YAPILMAYACAK

Teknik direktör İbrahim Üzülmez‘in yardımcıları ve kulüp doktoru Gökhan Özhan‘la bir görüşme gerçekleştirdiği, alınacak tedbirleri görüştüğü öğrenildi. Oyuncuların tesiste kaldığı süreç içinde kulüpte fazla çalışan olmayacak. Futbolcuların konakladığı bölüme görevli personelin dışında kimse giremeyecek. Tesiste bulunan herkes belirli periyotlarla Kovid-19 testinden geçirilecek. Bu süreçte TFF‘nin yayınladığı ‘Futbola Dönüş Öneri Protokolü‘ne göre hareket edilecek.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. HAYIRLISI OLSUN KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİP SÜPER LİĞE DÖNECEĞİZ BENİM İNANÇIM SONSUZ YETERKİ KURALLARA UYULSUN 18 KLÜP AYNI ŞARTLARDADEVAM EDECEK SABIRL OLALIM 6 HAFTA SORA AİT OLDUĞUMUZ YERE ÇIKALIM

    18
  2. Eğer maçlar 3 günde bir yapılacaksa, futbolcular komple tesiste karantinada kalmaları daha doğru olur
    Görüşündeyim, hem ailesine korona bulaştırma stresi yaşamaz, hem de tamamen SÜPER LİG bileti için
    Kendilerini konsantre ederler, görevli personel ve teknik heyette onlarla birlite kalmalıdır.
    Lig bitip Süper lig bileti alınınca da herkese maaşları ödenip istediği yere gitmekte özgür oldukları söylenir.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu