Özlüce’de sevgililer buluştu!

Özlüce Tesisleri’ne gelen yaklaşık 500 Bursaspor taraftarı idman öncesinde futbolculara sevgi gösterisinde bulundu. Bursasporlu futbolcular tesislerden antrenman sahasına gelene kadar taraftar koridorundan geçti.

İdman sahasına gelen Bursasporlu oyuncular taraftarlara hediye olarak atkı dağıtırken yakılan meşaleler nedeniyle saha duman altında kaldı. İdman öncesinde yoğun tezahüratlar ile takıma destek veren taraftarlar ile futbolcular fotoğraf çekindiler. ‘Sevgililer Günü bir gün ben seni severim her gün’, ‘Okulu ektik sana geldik’ şeklinde pankartlar açan taraftarlar, ‘Bugün sevgililer günümüz Bursa, kutlu olsun aşkıma’ şeklinde tempo tuttu.

Tomas Sivok’un taraftarlar ile girdiği diyalog ise dikkat çekti. Sivok ile selfie çekinmek isteyen yeşil-beyazlı taraftarlar Çek futbolcunun elinde eldiven olmasından dolayı uzun süre bu isteklerini gerçekleştiremedi. Sivok eldivenlerini çıkarttıktan sonra fotoğraf çekebildi.

 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu