Özlüce’de özel gün

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 11 puanla son sıraya demir atan Bursaspor’da yeşil beyazlı taraftarlar, oyunculara destek olmak, güvenlerini göstermek ve camiada yeniden birliği tesis etme adına bugün saat 19.30’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne giderek takımı ziyaret edecek.

Birlik mesajlarının verileceği buluşmaya Bursaspor Kulübü de tüm taraftarları ve camianın bütün unsurlarını Özlüce’ye davet etti.

YENİDEN FİLİZLENDİRMEK İÇİN

Biriz, bir aradayız” başlığıyla sosyal medya hesaplarından çağrıda bulunan Bursaspor Kulübü, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Biriz, bir aradayız. Özlediğimiz birliği yeniden filizlendirmek için tüm taraftarımızı ve camiamızın bütün unsurlarını salı günü (bugün) saat 19.30’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimize bekliyoruz.”

İLK ADIMI ATALIM

Teksaslı Bursasporlular Derneği’nden konuyla ilgili yapılan “O güzel günlerdeki gibi” başlıklı açıklamada ise “Nazilli maçı öncesinde genç oyuncularımıza inancımızı ve güvenimizi bir kez daha ortaya koymak üzere, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’mize ziyarette bulunacağız. Bu zorlu süreçte camia olarak ihtiyaç duyduğumuz birliğin yeniden tesisi için ilk adımı atmak maksadı ile yeni yönetimimize başarı dileklerimizi de ileteceğimiz buluşmaya, geçmişte de olduğu gibi aileleri ile birlikte tüm taraftarlarımızı bekliyoruz” ifadeleri yer aldı.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Teksas, eski yönetimlerin usulsüzlüklerinin Bursa’nın kodomanlarının yanına kâr kalmasını kutluyor.

  Kulübün yıllardır sürünüp bu hâle gelmesi Recep Günay’ın suçu olmuştu, şimdi davaları sürdürmeyecek bu yönetimle de sportif başarı gelmeyip takım küme düşünce yine Recep Günay’ın suçu olacak.

  Cavit Çağlar gibi gazetesi, Ali Ay gibi fabrikası, diğerleri gibi hükümetten icazeti olmadığı için her şeyin suçlusu artık Recep Günay.

  Bana şimdi Recep’i savunuyosun diye gelinmeden önce söyleyeyim. Kalibresiz bir eski başkanı savunmuyorum, hukuki yollarla usulsüzlüklerin peşinden koşulmasını savunuyorum. Bu borç sportif yollarla oluşmadı, kulüp soyuldu. Sportif başarıyla da ödenmeyecek, ya hesabı sorulacak ya da kulüp kapanacak. Bilginize.

  17
  14
 2. ”ÖZLÜCE DE ÖZEL GÜN!”
  mutlaka çok özeldir!
  ancak,
  önce sizin için!
  sonra da çifte standart ve istismar adına.

  biz gerçek Bursasporlular için sıradan ve ümitsiz bir gün.
  sormazlar mı adama,
  bu çocuklar bir hafta öncede bu takımın oyuncularıydı. siz o zaman nerelerdeydiniz?
  moda tabirle çoko-prens almaya mı gitmiştiniz?

 3. Bu güzel hava yakalanmışken,
  Nazilli maçı bilet fiyatlarında
  İndirim yapilmali;
  Kale arkalari- 10 tl
  Maraton- 20-25 tl
  VIP-50-100-200 tl olmali
  En az 30 bin taraftar stada gelip
  Sadece takimlarini desteklemeli

  3
  5
 4. Bu destek çok kötü kaybettiğimiz bir maç sonrasında olursa işte o zaman Bursaspor kurtulur.Yıllar önce İngiltere’de bir maç çıkışı kaybetmiş takımlarını alkışlayan taraftara bizden bir futbol spikeri soruyor neden alıkşlıyorsunuz çok kötü yenildiniz böyle günde alkışlamak aslında gerçek taraftarlık cevabını alıyor ve bir sonraki maçta galip gelebilmenin anahtarı budur diyor.bu güne kadar küfür dayak v.s herşeyi bu taraftar uyguladı bir seferde her zaman alkışlamak desteğini uygulasın ne kaybeder.çünkü öbür yaptıkları bombok günlere götürdü bizi .yazdıklarım kıt beyinliler değildir!!!dikkate almayınız ..

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu