Özlüce’de kritik toplantı!

Kulübe ait arazileri üzerine alması nedeniyle camianın ağır eleştirilerine maruz kalan Bursaspor Başkanı, bugün saat 16.00'da açıklama yapacağını duyurdu...

Bursaspor Kulübü’ne ait Dereçavuş’taki lojistik arazisi ile Recep tayyip Erdoğan Bulvarı’ndaki benzinlik arazilerini üzerine aldığı Bağımsız Denetleme Kurulu tarafından da açıklanan Başkan Ali Ay’a tepkiler devam ediyor… Hem sosoyal medya üzerinden hem de kulübün eski başkan ve yöneticileri tarafından sert bir şekilde eleştirilen Ay, sessizliğini bugün bozacak…

DETAYLI AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Bursaspor yönetiminin, bugün saat 16.00’da Özlüce Tesisleri’nde gündemdeki konularla ilgili basın toplantısı düzenleyeceği duyuruldu. Başkan Ay’la birlikte yine eleştirilen bir diğer isim olan Mülk Yönetimi ve Projeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Şahin’in de bugün detaylı bir açıklama yapması bekleniyor

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bir insanın suratı eşek derisine döndüyse çıkar açıklama da yapar iki gün sonra da hatalarımdan ders aldım artık uçuyoruz da der hiç şaşırmayın yine kongre olur alır bin küsür oy yine başkan olur çünkü biz bunu hak ediyoruz

  88
  3
  1. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

   Yapacaği toplantı belli. Ozel kalemi Suat Pacaci oturup bir sayfa dandikten açiklama yazacak. Vatan millet saksrta içerikli. Ali’nin eline tutuşturacak. O da bu yazıyı okuyup teşekkür edecek ve toplantı bitecek. Hepsi bu be ya.

   11
  2. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş takım küme düşecek adamların yaptığına bak ! Önce samet bu topçulardan ve yönetimden bi bok olmayacağını anladı kaçtı gitti şimdi de yönetim Bursaspor’ un arazilerine el koyarak parasının peşine düştü ! Futbolcular desen yeteneksiz kalitesiz Allah sunumuzu hayır etsin düşmezsek büyük mucize…!

   18
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Düştük biz be ya. Hâlâ neyin mucizesini bekliyon. 3 sene üst üste mucize olmaz. Allah bile bıkti bizden. Her sene aynı dilekle karşısına çikiyoryz. Yeter be ya. Bizle mi uğraşacak.

    8
    5
 2. Saat 16:00
  Gazeteciler: Başkanım bursasporun mülklerini üzerine geçirdiğiniz söyleniyor, bi açıklama yapabilirmisiniz ?
  Ali Dede: eeeee ııııı eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee ııııııııııııııııııı eeeeeeeeeeee
  Gazeteciler: Teşekkürler başkanım.

  31
 3. Su simsar kılıklı Hasan ve Ali Ay ı gormeye bile tahammul edemiyorum artık.Ali dedeye arsalara çökme fikrinide kim verdi acaba?Arazi konularında uzman tecrubeli biri olsa gerek.isterse 3 saat aciklama yapsin.Herkes gördü ne oldugunu.Bu saatten sonra kimseye bisey inandiramazsın.Takım dusmesin sende defolup git baska bi aciklama istemiyoruz.Yalanlara karnımız tok artık.

  19
 4. Arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama,imamoğlu başakşehiri ligden çekecek gibi duruyor. dolayisiyla sadece 2 takimin ligden düsmesi olayı gundeme gelebilir..yani 16.sirada bitirsek bile ligden düsmeyebiliriz.

  5
  6
  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   1- inanmıyorum ama doğruda olabilir.
   2- 1 taşla kaç kuş birden.
   3- 34 tane taraftarı olan takımdan kim ne rant elde edecek.
   4- kaç senedir büyütülmüşlere kafa tutuyordu.
   5- herkesin gücün yanında yer alması çok normal!
   6- ama anlayamadığım fb, gs, bjk dururken, bizim taraftar neden başakşehirden daha fazla rahatsız?!.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu