Özlüce’de kritik gün!

Başkan adayı çıkmayan, lig sonuncusu Bayburt’a yenilen Bursaspor’da yönetim bugün toplanıyor… Yeşil beyazlı yönetimin, bugün yapacağı toplantıda hem kongre süreci hem de takımın son durumuyla ilgili önemli adımlar atması bekleniyor.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta geçirdiği zor günleri bir türlü atlamayan, ligde oynadığı son maçta galibiyeti bulunmayan son sıradaki Bayburt Özel İdarespor’a 2-0 mağlup olarak düşme hattına gerileyen Bursaspor’da yaşanacak gelişmeler merak ediliyor.

Başkan adayının çıkmadığı yeşil-beyazlı kulüpte, tüzük gereği en fazla 6 ay daha devam etme durumu olan Ömer Furkan Banaz başkanlığındaki yönetim kurulu, bugün toplanarak yol haritasını belirleyecek.

KONGRE SÜRECİ ELE ALINACAK

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde olağan yönetim kurulu toplantısını yapacak Bursaspor yönetiminin, ağırlıklı olarak kongre sürecini ele alması bekleniyor. Geçtiğimiz cumartesi günü sona eren adaylık başvurusu için hiçbir başkan adayın çıkmadığı yeşil-beyazlı kulüpte, yönetimin alacağı kararlar önem arz ediyor.

RUHSUZ OYUNUN RAPORU
Bursaspor yönetiminin kongre sürecinin yanı sıra, takımın son durumuyla alakalı da geniş çaplı bir değerlendirme yapacağı öğrenildi.

9 maçta sadece 1 puan alabilen Bayburt Özel İdarespor’a isteksiz ve ruhsuz oyun sonucunda yenilen Bursaspor’da, yönetimin alınan mağlubiyetle ilgili Teknik Direktör Tahsin Tam ve ekibinden rapor istediği bildirildi. Teknik kadroda bir değişikliğe gidilip gidilmeyeceği merak ediliyor.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. takım 8 senedir soyulurken, 4 senede iki kere küme düşerken ağzını açmayıp kılını kıpırdatmayan derneklere bile “atanmış belediye başkanının kuklası yönetimde kalsın :(” diye nasıl açıklama yaptırıldığını anlatacaklarmış.
  stadyumun hâlâ yarı inşaat hâlinde olduğunu, yandaş müteahhitler parayı ihaleciler rantı cebe indirdikten sonra stadyumun artık kimsenin umurunda olmadığını anlatacaklarmış.
  ellerini attıkları her şeyi kuruttukları gibi bursaspor’u da nasıl mahvettiklerini anlatacaklarmış.

  siz, kulübe adamlarınızı sokmayan yazıcı’yı yıldırmak için ona hırsız iftirası atan, tutuklatan ve mahkemesini ancak o öldükten sonra kapatan iktidarın kuklasısınız “sayın” başkan.

  Buyurun yapın şimdi kritik açıklamanızı. Bursaapor’un geçmişte nasıl soyulduğunu falan anlatın. Altepe ile Aktaş’ı da çağırın ama onlar da alkışlasınlar.

  90
  71
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   her satırı gerçeklerden çok uzak, tamamen hayal mahsulü, göbekten düşünme, ön yargı, art niyet ve farazalar ile dolu bir yorum.
   rahmetli Yazıcıyı sağlığında kimler cimrilikle suçlamış, istifaya davet etmiş, ültimatomlar vermiş. gitmesi için protesto amaçlı hangi taraftar gurupları tribünleri boşaltmış.
   yerel tv lerin spor programlarında hangi spor yazarları neler söylemiş, gazetelerindeki köşelerinde neler yazmışlar hepsi dönemin arşivlerinde hala tazeliğini koruyordur.
   işin ilginç tarafı o günlerde bunları yapanlar, bugün utanmadan kendilerini birer Yazıcı fanatiği olarak gösteriyor, rahmetlinin ismine sığınıyorlar.
   aslında kabahat bizde, hiç bir güzelliği hak etmeyen, önem sırasına göre kendi siyasi çıkarlarını kulübün menfaatlerinin çok önüne koyan bu hastalıklı kafalara burada laf anlatmaya çalışıyoruz…

   6
   1
  2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Belediyeye ait bir kurumda yönetim kurulu başkanı bir insan nasıl vakit bulup bursaspor ile uğraşıyor? Demekki yönetim kurulu başkanlığı bedava para aldığı bir makam

   13
   16
  3. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   AÇIKLARMISINIZ, YENİ YÖNETİM KİM OLACAKTI….
   İSTİFA ETTİRDİNİZ YA, KİMİN GELMESİNİ ARZU ETMİŞTİNİZ…
   KİMSE DELİKANLI GİBİ ORTAYA ÇIKAMADI
   ACARHOROZ HARİCİ…

   22
   11
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Burda çözüm önerisi sunmadan laf salatası yapan salataların amacı sadece kaos ve siyaset yapmak. Hıyarlar!!!

    3
    1
  4. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Çok biliyorsan sen başkan adayı olsaydın çamur at izi kalsın edebiyatı yapma enazindan bu kötü günde bile Bursaspora destek olmaya çalışıyorlar

   53
   52
   1. @TİMSAH 16 yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım ( Bu kötü günde) diyerek devam ettiğin cümlelerinden anlaşılıyor ki gidisattan memnun değiliz. Son yılları inceliyoruz, hep vahim tablo. Son kötü yılın bu yönetime ait olduğunu biliyorsun. Durumu dengelemek için daha önceki yıllara da gitmeye gerek yok. Kötü örnek, örnek değildir! Durumları analiz ederek, tartışarak ortak akılla bir yerlere gelişebilir. Analiz eden kişilere ( Sen başkan ol) denmemeli. Şampiyonlar ligi oynamış bir takımın nasıl bu hallere düştüğü elbette irdelenmelidir. Geçen Son yıl ve önceki yıllarda yapılan hatalar yapılmamalıdır. Tüm bu yaşananlar elbette yönetim hatasıdır. Bu yönetim güya hataları bitirmek ve takımı 1. Ligte tutmak ve süper lige çıkmak hevesiyle geldi. Ne oldu, yanlış yönetim kervanına bunlarda katıldı. Öbür yönetimi tribün desteği ile gönderdiler, kendileri ne yaptı? Daha mı başarılı oldular? Bu yanlışlar devam ederse 2.lgten deduecegiz. Başarılı olamayacaksınız, çare olamayacaksınız, A B C planlarınız yok ise, ilk fırsatta küsüp gidecek ve eski yöneticileri bahane edecekseniz niye geldiniz. Bu taraftar sormakta haklıdır.

    13
    8
   2. @TİMSAH 16 yorumuna yanıt olarak

    ne saçmalıyorsunuz beyefendi ya? bu kötü günde bile destek plmaya çalışıyolar’daki kötü günlerin müsebbibi bu adamlar zaten. bu gariban kuklanın bi kabahati yok, bunun ağabeyleri yaptılar ne yaptılarsa. kulübü rant meydanına çevirip soyup ondan sonra “sön böşkön ölsöydön” demek kolay. 8 senedir çarptıklarınızı verin, çıkarayım kulübü dar bataktan. ne kadar sığ yaklaşıyorsunuz.

    39
    39
    1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     DOSTUM ADAM YA AK TROL YA DA PARTİ AŞKI BURSASPOR AŞKINDAN FAZLA…ASLINDA PARTİLİLER DE BÜTÜN BURSA DA OLAN BİTEN HER ŞEYİ ÇOK İYİ BİLİYOR DA….SÖYLEMEYE DİLLERİ VARMIYOR SENİN GİBİ DOĞRU SÖYLEYENLERİ DE 9 KÖYDEN KOVUYORLAR…ZATEN YARATTIKLARI İMAJ DA BU…BAK GÖRDÜNÜZ MÜ KİMSE SAHİP ÇIKMADI…ÇIKMAZ TABİ…KİMDEN ÖTÜRÜ??? EN AZ 3 ADAY ÇIKIYORDU ENGELLEDİ İŞTE YİNE…

     31
     36
      1. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

       Sevgili Bursaspor’lular Bursaspor u Bursa kurtarır peki kim bu Bursa Bursa li iş adamlari beğen beğenme parti gözetmeksizin siyasiler şehri yönetenler ve devlet desteği bunun haricinde hiç bir kurum kuruluş kişi tek başına mümkün değil ayrıca burası yakında a partililer b partililerin yorum yaptığı yer olucak lütfen sen ben kavgası en kötü kavgadir asla ne Bursa ya nede Bursaspor a faydası olmaz ayrismak yok olmanın en büyük isaretidir aman dikkat farkında olmadan en kötü siyaseti birbirimize yapıyoruz herkesim kimin ne yaptığı yapmadığını biliyor lütfen birbirimize düşmeyelim peki burada yorum yazanlar kongrede neden konusmuyor neden mahkemeye vermiyor (mahkemeye geçerli olması için mevcut başkan yönetim vermesi gerekir) tüm yapiilanlar tüm yönetimler birbirinin hırsızlığını örtmek için geliyor peki o zaman bu şehir de bir o kadar da b partili var onlar ne yaptı derim vede 16 yaşında ki cocuklari diyarbakir da yalnız bırakan b partililer neredeydi derim ben bu iş uzar gider velhasili Bursaspor tukenise koşar adım giderken bu şehir de sen ben çıkar menfeat içine düşer

       1
       1
    2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     O zaman söyle senin ağabeylerin gelsin bu kulübü kurtarsın öyle çamur atmak konuşmak kolay suanki başkan ve yonetimin en büyük hatası biran önce istifa etmemeleri.

     32
     19
 2. Bu kulubü ali ay’dan başka kimse yönetemez.Ali başkanın bu kadar alacağı var ama o büyüklük yapıp hiç sesini çıkartmadı.Bence ali aya çok haksızlık yapıldı.

  22
  54
 3. teknik kadro mu yoksa oyuncular kazan mı kaldırdı? zira öyleyse teknik kadro değişse de pek birşey farketmeyecektir.

  11
  1
  1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim eğer teknik ekip adam kayırıyorsa, formayı verirken adaletsiz davranıyorsa, fıtbolculara yaklaşımı yanlış ise takım ister istemez motivasyonunu kaybeder, bir insan saygıyı bilgisi ile insanlara yaklaşımı ile kazanır, futbolcı eğer teknik ekibine saygı duymuyorsa morunhio olsa oynatamaz bu 2*2=4 gibi geçerli bir kuraldır. Takımda işler kötü gidiyorsa önce teknik kadro masaya yatırılır.

   13
   5
   1. @Ercan yorumuna yanıt olarak

    tabi canım adam ustaysa 1 gram bile et olmadan sadece maydanoz ile pekala nefis bir KUZU TANDIR ortaya çıkarabilir.

    7
    5
 4. Sosyal medyada yapılan yorumlar Amedspor maçından sonra yapılan yorumlardan daha ağır.

  Bu rezilliği yaşatan sözde futbolculara tavsiyem;
  Biraz onurunuz varsa o şerefli, şampiyon kokulu formayı bir daha sırtınıza geçirmeyin.
  Futbolcuyum diye sahaya çıkmayın.

  9
  2
 5. Tek çözüm şirketleşmek.
  Ancak o zaman çakallardan temizlenir bu kulüp.
  Bir marka yaratmak hiçte o kadar kolay değil.
  Ama ne yazık ki yılların markası Bursa nın en büyük markası yok olmak üzere…

  9
  1
 6. Yapılacak olan nettir. Eski Adana Demirspor başkanı Bekir Çınar gibi Ali Ay da tekrar gelecek, tüm borçları şahsen üstüne alacak ve intihar edecek.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu