Özlüce’de korona kanunları

Yeşil Beyazlı futbolcular Özlüce'de topbaşı yaptıkları andan itibaren sıkı denetime girecek. Futbolcuların ilk etapta kovid-19 testleri yapılacak. Oyuncularla teknik heyet ve personelin dışında kimseyle görüşmelerine izin verilmeyecek.

Yeşil Beyazlı futbolcular Özlüce’de topbaşı yaptıkları andan itibaren sıkı denetime girecek. Futbolcuların ilk etapta kovid-19 testleri yapılacak. Oyuncularla teknik heyet ve personelin dışında kimseyle görüşmelerine izin verilmeyecek.

BİR SÜRE DAHA EVDELER

Dünya koronavirüs salgınından kurtulmanın formüllerini ararken, Türkiye’de de salgının önlemesi adına hemen her gün yeni bir tedbir yürürlülüğe giriyor. Bu bağlamda Bursaspor’da salgın tehlikesinden minimum zararla kurtulmak amacıyla bir dizi önlem paketi yürürlülüğe girecek. Dün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplanması gereken Yeşil Beyazlı teknik heyet ve futbolcular, teknik direktör İbrahim Üzülmez’in kararı doğrultusunda liglerin ne zaman başlayacağının belli olmaması üzerine bir süre daha evlerinde kalacak.

TAKIM İZOLE EDİLECEK

Yeşil Beyazlı teknik heyet ve futbolcular tesiste topbaşı yaptıktan sonra kovid-19 testinden geçirilecek. Bursaspor Kulübü test kitlerinin temini için Bursa Sağlık İl Müdürlüğü’ne yazılı başvuruda bulundu. Alınacak tedbirler bununla sınırlı kalmayacak. Salgının seyrine göre Yeşil Beyazlı futbolcular kamptaki uygulamaya benzer bir şekilde hareket edecek ve kendilerini tesiste izole edecek. Tesise giriş çıkışlar daha sıkı kontrol edilecek. Bu süreçte futbolcularla teknik kadro ve personelin dışında kimsenin irtibat kurmasına izin verilmeyecek.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Uzmanlar koronavirüs aşısı bulunmadığı sürece önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söylemektedirler. Diğer ülkeler 2. dalgadan korkmaktadırlar ülkemize 2.dalga veya önümüzdeki kış aylarında tekrarlayacak olursa Gıda ürün tedarik zinciri bozulmayacaktır. Uzun mesafe nakliyat yapanlar havayolu ekipleri ve sağlık görevlileri gerekli önlemleri alarak bizlere güzel çözüm bulacaklardır. Şehirler arası nakliyatyapanlar sebze meyve ve diğer gıda alışverişin devam etmesi için çalışmalarına devam edecektir. Her platformda bu şekilde bilgilendirme yapılması insanlarımız için önemli olduğunuz düşünmekteyim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu