Özlüce’de ilginç toplantı!

Kasımpaşa mağlubiyeti ve ardından takım otobüsüne bir grup taraftarın saldırmasının ardından  Bursaspor‘da sıcak saatler yaşanmaya devam ediyor. Önceki gün basının karşısına geçen Başkan Ali Ay, yönetimiyle birlikte yapacağı toplantının ardından yeni kararlar alacağını belirtmişti. Özlüce Tesisleri‘nde dün akşam yapılan ve 6 saat süren yönetim kurulu toplantısından hiç bir karar çıkmaması herkesi şaşırtırken toplantı bugüne sarktı.

İstifa kabul edildi

Tesislerde yapılan toplantıya, Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çolak ve Dış İlişkiler Sorumlusu Fatih Korkmaz katılmadı. Uzun saatler süren toplantıda Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çolak’ın istifası, Kasımpaşaspor karşılaşması sonrasında Osmangazi Köprüsü çıkışında takım otobüsüne giren yeşil beyazlı taraftarlar ve takımın ligdeki son durumu görüşüldü. Başkan Ali Ay’ın toplantının başında ‘Arkadaşlar Yüksel Çolak bana istifasını sözlü olarak belirtti‘ demesinin ardından yönetim kurulu üyelerinin ‘Peki siz kabul ettiniz mi?‘ sorusuna Başkanın ‘Evet kabul ettim‘ dediği öğrenildi.

Mustafa Çulcu gündeme geldi

2. Başkan Ali Ademoğlu‘nun da yönetim kurulu üyelerine ‘Herkes istifasını başkana versin‘ demesine karşın konunun bugüne kaldığı ifade edildi. Özellikle hakem hatalarından dolayı yaşanan sıkıntıların önüne geçmek adına eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulçu‘nun danışman olarak göreve getirilmesi yönünde bir görüş ortaya atıldığı yönetimin de buna sıcak baktığı gelen haberler arasında. Profesyonel çalışanların durumu ile ilgili gündem maddesinin bugünkü toplantıda tartışılacağı öğrenildi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu