Özlüce’de icra şoku!

Mesut Mestan yönetimi Fenerbahçe karşılaşmanın olduğu gün yine bir icra şoku yaşadı. 'Fanatic Tour' şirketi 150 bin TL'lik alacağı için avukatlarını gönderdi ancak el konulacak mal olmadığı için memurlar tesisten boş ayrıldı.

‘Transfer tahtası açılacak mı, açılmayacak mı?’ diye camiada herkes birbirine bu soruyu sorarken, mali anlamda oldukça sıkıntılı günlerden geçen Bursaspor’un başı dertten kurtulmuyor. Ali Ay’ın ardından göreve gelen Başkan Mesut Mestan, transfer tahtasının yanında bir çok geçmişten gelen problemle de baş etmeye çalışıyor. Mesut Mestan yönetimi Fenerbahçe karşılaşmanın olduğu gün yine bir icra şoku yaşadı.

BOŞ ÇIKTILAR

Daha önce Bursaspor’un kamp organizasyonları düzenleyen ‘Fanatic Tour’ şirketi 150 bin TL’lik alacağı için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerine icra gönderdi. Sabah saatlerinde tesislere gelen avukatlar, el konulacak mal olmadığı için tesislerden boş ayrıldı. Birçok kez Bursaspor’a icra göndermek için yeltenen şirketle önümüzdeki günlerde bir görüşme yapılacağı ve anlaşma zemini aranacağı belirtildi.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Branco yorumuna yanıt olarak

    senin ali başkanın olmasa koskoca bursa bu hallere düşer miydi be ayı
    hala çıkmış konuşuyorsunuz insanda biraz ar utanma olur
    kim arasın senin çapsız başkanını kendi cebinden verdiği paralı misliyle geri alıyor
    bırakın bu işleri

    31
    2
   1. @Taner yorumuna yanıt olarak

    15 tane yonetici var. Heosi 10 ar bin tl atsa is cozulecek ama, buarin heosi bukali be ya. Sinek sekiz.A Alayı aç..

 1. 150 BİN TL icrayı bile ödeyecek kapasitesi olmayan,
  Başkan ve ekürülerini biz bu kulübün koltuğunu işgal etmesini istemiyoruz,
  Bir an önce gelirken güvendiğin AĞA BABALARINA gidip, yalvarıp yakaracak mısın,
  Ne yaparsan yap, şu hacizleri, tahtayı kaldırt artık, transfer döneminde olup,
  Transfer yapmamız gerektiğini birileri bu adama anlatsın artık.

  14
  2
 2. Şahsi fikrim o ki Mestanın bir halt yiyeceği yok . Sadece takımın mahvolması için elinden geleni yapan bir ……………

  13
  2
 3. Her sabah girip bu siteye Bursaspor haberi okuyorum öyle eglenceliki.Bursasporda kampanya yapsın trubun liderleri tavuk döner satsin Vodafone park önünde

  9
  9
 4. Ah ALİ ay Ah YÜCE YARADANIM seni bildiği gibi yapsın ,seni başımıza musallat edenlerinde ALLAH ( YÜZBİN) belasını versin inşallah

  8
  2
 5. Mesut Mestan neden başkan oldu ve 1 aydır freyin yarı parasını ve 50 bin euroluk otobus çıkarma parası dışında ne yaptı bilen varmı? Bu söylenilen kampanyalar başkan öncülüğünde yapılır teşvik edilir reklamı filan yapılır nebiliyim. Susmakla doğru düzgün basına Bi açıklama bile yapmamakla Bi yol haritası ortaya koymamakla olurmu?

 6. Abi bu adamların kesinlikle ilk 2 senesi incelenmeliydi ama biz geçen sene bunları ibra edip birde başımıza tekrar getirdik o sebeple incelemede yapılamaz zaten geçen sene tahtayı bile açamadılar bizi ilk 2 senede batırmış bunlar …

 7. yeni yönetimde o yok mu bu yok mu bizi yeni yönetime muhtaç edenler nerede niye kimse çıkmadı bunu sorun

  3
  1
 8. Mestan madem paran yok neden başkan oldun diye sorasım var ama onu aday yapan siyasi iradeye sormak lazim..yazık bu taraftara bu takima.siyasetin içinde yok oluyoruz farkındamısınız? Kaç başkan adayının önü bu siyaset girdabında kesildi. Bu siyaset zihniyeti koskoca bir camiayı yedi bitirdi. Taraftar kendi arasında kampanyalar başlatsın. Mestan istifa etsin.kimse merak etmesin bu kulüp sahipsiz kalmaz..

 9. 1-Her gün yeni yeni icra dosyaları okuyup duyduğumda şu soru aklıma geliyor.Sn.ALİ AY :Siz şu kadar milyonlar verdim dediğniz halde bu alacaklılar nereden çıkıyor.
  2-Geçmiş yöneticiler bu alacaklılara ya ödeme yapmadılar ya da fahiş fiyatlarla iş yaptırıp başka dümenler çevirdiler.
  3-BURSASPORUN YÖNETİMİNDE KİM OLURSA OLSUN.BURSASPORUN BORÇ SARMALININ HESABINI SORMUYORSA BURADA İHANET GÖRÜYORUM.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu