Özlüce’de haciz şoku!

Bursaspor'un Emmanuel Badu ile ilgili sıkıntısı bitmek bilmiyor. Ganalı futbolcunun menajeri kulüpten 75 bin Euro dolayındaki alacağını tahsil etmek için dün kulübe haciz memurlarını gönderdi.

Bursa 5’inci İcra Müdürlüğü‘nden memurlarla gelen Ganalı futbolcunun menajerinin avukatlarına bir de kamyon eşlik etti. Başkan Ali Ay icra memurları ve avukatlarla yaptığı görüşme neticesinde kulüpten herhangi bir eşyanın haczedilmesine izin vermedi.

Ali Ay avukatlara alacaklarının bir kısmını ödedi. Avukatlar ve icra memurları yapılan ödemenin ardından kulüpten ayrıldı.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bahçeye değil bahçıvana bakmak lazım.Daha çok duyarız böylelerini her sene temenni ederiz sabretmenin lazım,sistem kuruluyor felan fistan işte.Millette heyecan bırakmadılar..

   40
   2
 1. LE GUEN,BADU,AGU ve KEMBO.Ve diğerlerini yazmıyorum .Bir kötü yönetim ve tercih nasıl olur dense İŞLETME-İKTİSAT Fakültelerinde doktora tezi olacak kadar hazin ve ibretlik hadise.

  ALLAHIM BUGÜN CUMA,GÜNLERİN EN GÜZELİ,EN HAYIRLISI VE BEREKETLİSİ.
  Bugünün hürmetine benim dilimden ,elimden kimseye ne kem söz ne de kem fiiil ettirme.
  HASBÜNALLAHİVENİĞMELVEKİL diyorum.

  13
  3
   1. @Tuğberk yorumuna yanıt olarak

    Evet burasi laik bir ulke ve kimse kimsenin inancina karisamaz alttan alttan laiklige cakmaya calisma belliki kapasiten o oyunlari oynamaya yetmiyor.

    2
    2
   2. @Tuğberk yorumuna yanıt olarak

    Sen bu sözlerin neresinden rahatsız oldun. Adam gayet doğru yazmış. Sen ki laik olmaktan bahsediyorsun. Laiklik ne anlama geliyor biliyormusun bilseydin bunu yazmazdın.işimiz gücümüz kalmamış uğraştığımız şeylere bak

    2
    2
 2. İyi ya bakın ne güzel haberler geliyor Ali Ay ı izlemeye devam edin. Ders alıyor hep bakın. Bunlar daha iyi günlerimiz bu taraftar grupları ve bu yönetimlerle amatöre kadar gideriz gayet net

  7
  1
 3. Git artık bee Ali dede, yönetemiyosun işte bu kulübü bariz değil mi bu durum
  Bırak yerine bu kulübü yönetecek o koltuğu hakedenlere

  7
  4
 4. Ne biçim yorumlar bunlar. Sorumluluk nedir bilmeyen insanlar sorumluluk alıp bursaspora hizmet eden insanları eleştirmesi ne manasız iştir. Her ne olursa olsun bursaspor kongresinde kongre üyelerinin çoğunluğuun oyunu alarak seçilen ve mesaisini bursaspor için harcayıp önceki yönetimlerin borçlanmasını yapmak için sıkıntı çeken bir kişiyi eleştirmek, ne vefasızlıktır. Birleşmemiz ve destek olmamız zamanlarda, düşmanın bile yapamayacağı kadar acımasızca eleştiride bulunmak ne cahilliktir. Üç kuruşluk Badu denen soytarı, takıma kamyon göndermiş. Bursaspor camiası, Badu’yu tükürüğünde boğar, futbol hayatını bitirir. Badu denen zibidi, meydan okuyor. Her ne olursa olsun, bu tür zibidilere karşı birleşmemiz lazım. Evet birde, bu tür zibidilere tezahüratta bulunanlar oldu zamanında. KArakteri ile geçer not almayan, emeğini vermeyen aldığı parayı haketmeyenlere destek olmamalıyız. Artık yönetimde aklını başına alsın. Artık yapılan sözleşmelerde oynama şartı getirilsin. İsterse Messi Ronaldo olsun, sözleşme standart olmalı, sadece oynayan futbolcu maaş almalı. Garanti para çok düşük tutulmalı. Badu denen zibidi gittiği kulüplerdede oynayamıyor. Artık seçici olalım. LAf olsun diye oyuncu getirmeyelim. Hepimiz hatalar yapıyoruz ama artık aklımızı başımıza almamız gereken zamanlar. Birlik olalım. Emek veren insanlara, görev süresi boyunca destek olalım. Adam önceki yönetimler gibi, çalıp çırpmıyor. Eğer beğenmiyorsan, seçim zamanı gider oyunu başkasına verirsin. Hırsızlık yapmadıkça, hiç bir yönetime saygısızca hakaret edilmemelidir. Eleştirilebilirler, tavsiyede bulunulabilinir ama saygı çerçevesinde.

  6
  10
  1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

   Kardeş ben bu kadar hedefsiz kalan yada salak saçma oyuncular ordusunu ayıklayıp toplayan başkana saygıda sevgide göstermiyorum.Bir işi yaparsan orada kalırsın yapmazsan çıkıp gidersin açık ve net.Demogoji yapma belli sende o 1060 kişiden birisin vesselam…

   3
   1
   1. @Andrei yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor başkanını kongre üyeleri seçer. Eğer sen bursasporun geleceğinde söz sahibi olmak istiyorsan, gider üye olursun, oy kullanırsın. Ben Ali Ay’ın hamzayı göndermesi gerektiğini, aksi halde o görevden hamzayla birlikte gitmesi gerekeceğini herkesten önce yazdım. Ali Ay’ın futbolu bilmediği ve bursasporu başarıya götüremeyeceği o zamanlardan belliydi. O dönem, hamzayı ve Ali Ay’ı hepiniz desteklediniz. Ali Ay’ın, o zaman gitmesi gerekirdi. Ama taraftar ve kongre üyeleri sahip çıktı. Sonra kongre seçimlerde bir kez daha destekledi. Neden, bu adambiraz olsun tecrübe kazanmıştır diye düşündü. Diğer taraftan adamın iyi noktası, çalığ çırpmıyor, gözüktüğü kadarıyla, üstüne kendi cebindenveriyor vebursasporun kapanmasını öteliyor. Bu durumda, kulübe haciz gelmiş, burada da birileri çıkmış, düştüğümüz kötü duruma ağlayacağı yerde, Ali Ay’a saldırıyor. Adam cebinden para verere haciz kararlarını engelliyor. Bursaspor kongresi toplandığında kimler aday olabildi, bu kadar borcu üstlenmek istedi.. Sen burdan eleştiriyorsun ama kim gelecek ve bursasporu başarılı yönetebilecek. Türkiye’de bu işi üstlenebilecek deneyimde bilgi birikiminde ve zenginlikte kim var. Sen avrupakulüplerine bakıp, hayalkuruyorsun, sen başkan olsan ne yapabileceksin. Ben ne diyorum, kongre üyeleri birini seçmiş, bu adam bir şekilde bursaspora emek veriyor ve kulübe haciz gelmiş, bursasporun zor gününde yanında olan, parasıyla destekleyen birini, bu sebeple eleştirmek vefasızlıktır.

 5. bu karakter yoksunu adamları
  özenle nasıl buluyoruz anlamak mumkun degil
  BUGUN SÜPER LİGDE
  FB.Sİ GS.Sİ BJK.Sİ DAHİL
  HANGİ TAKIM PARA VERİYORKİ
  AMA HERŞEY BİZİ BULUYOR
  SÜHASI ORHANIDA BÖYLE HABERLERE BALIKLAMA ATLIYOR
  BURSASPORUN MENFAATİNİ DÜŞÜNEN YOK

  3
  4
 6. Baduyu kiraladığında 8 milyon euro’luk oyuncuyu kiraladık diye övünüyordun sayın Ali Ay şimdide böyle uğraşıp durursun ????

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu