Özlüce’de duygulandıran ziyaret!

Rafet Öktem çok kısa olarak gerçekleştirdiği ziyarette Başkan Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun  dileklerini ilettikten sonra Bursaspor’un mali yapısına katkı sağlamak amacıyla 50.000 TL’lik maddi desteği bağışladı. 

Öktem yaptığı açıklamada “Yapmış olduğum bağışın başlangıç olmasını ve bunun artarak devam etmesini diliyorum. Bursa’da yer alan tüm esnaflardan, işadamları ve sanayicilerden ricam Bursaspor’a ellerinden geldiği oranda destek olmaları. İnşallah Bursaspor’umuz arzu ettiğimiz başarıları en kısa sürede yakalar” dedi.   

Başkan Ali Ay, Karacabeyli esnaf Rafet Öktem’in böylesine duyarlı bir şekilde hareket etmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

Başkan Ali Ay yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Değerli sanayicilerimiz ve iş erbabı arkadaşlarımız, Ka”racabey’den Rafet Öktem kardeşimiz eksik olmasınlar, Bursalı sanayici ve iş adamlarına esnaflara bir örnek teşkil etmesi amacıyla geldi ve Bursaspor’umuzun bu zor gününde 50,000 TL bağış yaparak yardımda bulunmaya çalışıyor.  Kendisine Bursaspor Başkanı ve yönetimi olarak çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Allah, böyle insanları başımızdan eksik etmesin ve bunun örnek olmasını ve bu bağışların, loca ve kombine alımlarının çoğalmasını bütün taraftarlarımızdan rica ediyorum. Şu anda çok güzel bir sinerji var. İnşallah bu iş çığ gibi büyüyecek ve Bursaspor’umuz da bu zor günlerden kurtulacak. Rafet beye tekrar çok teşekkür ediyorum” 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu