Özlüce’de Basın Odası açıldı

Açılış törenine Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Bozdemir, Ahmet Eraslan ve Ali Turan, TSYD Bursa Şubesi Başkanı İlhan Öztat, görsel ve yazılı basınımızın temsilcileri ile geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Bursaspor Genel Kurul üyesi ve gazeteci Alican Tarakçıoğlu’nun eşi Merve Tarakçıoğlu da katıldı.

Açılış kurdelasının kesiminin ardından konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bozdemir basın çalışma binasının medya mensuplarına hayırlı olmasını diledi.

Bozdemir açıklamasında “Bu açılışı yapmak için çok bekledik ama takımımızın içinde bulunduğu durum nedeniyle bunu gerçekleştiremedik. Bildiğinizi gibi yönetim kurulu olarak Genel Kurul kararı aldık. En azından gitmeden öce sizlere yapmış olduğumuz binayı teslim etmek istedik. Çok kısa bir süre önce aramızdan ayrılan gazeteci arkadaşımız Alican Tarakçıoğlu’nu anmak istiyoruz. Eşi de aramızda bu açılışı kendisinin anısına yapıyoruz. Alican arkadaşımıza bir kez daha  Allah’tan rahmet diliyorum. İnşallah bundan sonra basın mensupları arkadaşlarımız Bursaspor’umuzun başarılarla dolu güzel haberlerini bu bina içerisinden dünyaya duyururlar” dedi.

Konuşmaların ardından Ahmet Bozdemir, rahmetli gazeteci Alican Tarakçıoğlu’nun isminin yazılı olduğu formayı eşi Merve Tarakçıoğlu’na takdim etti.     

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu