Özlüce Tesislerini Vakıfköy’e taşıyalım!

Affettiği Yusuf Erdoğan ve Furkan Soyalp'in durumlarının iyi olduğunu da kaydeden Aybaba, şunları söyledi:

‘Vakıfköy mükemmel bir yer. Yusuf ve Furkan da dinlenip geldiler. Ben başkana hep söylüyorum, yapalım oraya 4 yıldızlı bir tesis takımı taşıyalım diye… Süper bir yer.’ Samet Aybaba, uzak deplasmanlar için özel uçak tercihini artık kullanmayacaklarını da vurgulayarak, ‘Özel uçak 200 bin lira, tarifeli 20 bin lira. Yazık günah. Hele hele ekonomik olarak kulübümüz sıkıntılı… Gerek yok çok fazla lükse kaçmaya. Gidip, geliyoruz nihayetinde‘ diye konuştu.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. En başından beri Özlüce’ye gelmek hataydı. Elit takımlar takımı şehirden uzak, kafa dinlenecek yerlere taşırken biz şehrin içine taşıdık. Ayrıca o kadar Avrupa’ya alt yapı görmeye gidip geliyorsunuz, hangi takımların alt yaş grupları A takım ile farklı bölgelerde? Özellikle aynı tesiste tutuyorlar ki, alt yaş gruplarındaki gençler örnek alsın diye. Hatta bazı takımlar öğle yemeklerini bile A takım ve tüm yaş gruplarının beraber olduğu saatlerde yiyorlar. Alt yaş gruplarındaki oyuncular kalkıp A takım oyuncusu ile tanışmak için Özlüce’ye gelmeyeceğine göre, bizim A takımdakiler de her gün gitmediğine göre, teknik ekip bile her daim bir göz atayım şu gençlere de kendimi göstereyim diyemiyor. İlla birinin kalkıp bir yerden bir yere gitmesi gerekiyor. Tüm yaş gruplarının A takım ile aynı tesisi paylaşması bulunmaz fırsattır.

  27
  2
 2. Tabiki samet hocanın arkasındayım ama takımın bu kadar ekonomik sıkıntısı olduğunu bilip düşünüyorsan maaşını uçuk yaptırmazdın kusura bakma da. Herkes eksiler şimdi beni 🙂

  14
  56
  1. @goktugozturk16 yorumuna yanıt olarak

   Ya işte göz boyamak için yapılan açıklamalar. Millet de yiyor. Adam da 5 milyonu indiriyor. O da haklı parayı indirince en çok düşünen gibi gözükmeli. Ayrıca bu vakıfköy hikayesi rant işi. Özlüce çok değerlendiği için ortaya atıyorlar. Büyük paralar var ortada.

   2
   12
  2. @goktugozturk16 yorumuna yanıt olarak

   bu işler arz-talep meselesi. aldığı ücret çok diyorsan sen de bir takım çalıştır görelim.
   futbolculukta, antrenörlükte bir takım farklı yetenek ve özellikler isteyen meslekler.
   ne yazık ki her isteyen o seviyelere gelemiyor. aldıkları paralar bu yüzden astronomik. bu durum dünyanın her yerinde aynı.
   bunu haksız bulanların yapacağı tek şey. tv spor programlarını seyretmemek, gazetelerin spor sayfalarını okumamak. statlardan ve bu tür platformlardan uzak durmak. böyle davrananların sayısı arttıkça onların fiyatları kendiliğinden düşecektir. onları değerli kılan ikinci neden de insanların bu spora olan aşırı ilgisidir. (medya, reyting, reklam, vs)

 3. gitmeyin tabi tarifeli uçak neyinize yetmiyor. Helal olsun Samet hocaya geçen yıla göre çok ciddi bütçe düşürecek

  10
  1
 4. Önemli bir sponsorla, Vakıfköydeki o büyük laanı değerlendirip,
  Hem Vakıfköydeki gençlere yeni tesis ve lise ile A takıma da yeni bir tesis yapılabilir,
  Tabi ki de bunu yaparken Özlüceden vazgeçmemeli, orası da üzerimize alınıp
  Orada Rezidans tarzı lüks konutlar yapılmalı, bu anlaşma kulübümüzün kurtuluşu olur,
  Borç- harç kalmaz, hatta içine bi avm yapılıp orası da kiraya verilmeli böylece ek gelirimiz de olur.

 5. Sanane Özlüceden Vakifkoyden surda 2 maç kaybetsen gideceksin,sen bak 3 puan almaya ama sanırım bunu sana söyleten Bursasporun nesi varsa yok edelim diyenlerdir,para kokusu böyle birşey.

  5
  19
 6. Stad’da, Tesis’de birilerini zengin yapmak için yapıldığı açık ve net. O stadın Yeri Atatürk Stadı, Tesis’in yeri Vakıfköy olacaktı.

 7. Hoca saçmalamış. Biz yıllarca uğraştık Vakıfköy şehirden çok uzakta ve futbolcular şehri hissedemiyor şehir içinde bir tesis yapalım diye, Bursaspor, Vakıfköyspor oldu yeter artık dedik. Özlüce yapıldı rahat nefes aldık, şampiyonluk bile geldi. Şimdi yine eski tas eski hamam. Hocam sen bak işine, Özlüce candır…

  2
  3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu