Özlüce Tesisleri’nde elektrikler kesildi!

Uzun zamandır mali problemlerle boğuşan Bursaspor’da, borcundan dolayı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde elektrikler de kesildi.

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta ligin dibine demirleyen Bursaspor’a bir darbe de elektrikten geldi.

Göreve geldikleri günden bu yana mali problemlerle boğuşan yönetim, uyarılara rağmen biriken elektrik faturalarını ödeyemeyince yetkililer Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde elektrikleri kesti.

Olağanüstü genel kurula gitmeye hazırlanan yeşil-beyazlıların elektrik borcunun 1.5 milyon lira olduğu öğrenildi. Bu gelişmeden sonra Özlüce tam anlamıyla karanlığa gömüldü.

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ali Ayı gram tanımam bilmem ama bu adam Bursaspor u soyacak borcunu tahsil edecek diyenler bu halin sorumlusudur.Arkadaş takım batmış neyini soyacak bu çulsuzlar daha iyi mi yaptı.hiç bu kadar boktan yönetim olmamıştı bu takımda .para olan adam istiyenler Ali Ay’ geleyim deyince cingar çıkarıyorlar.hadi bulun bir tane paralı enayi.bulamazsınız?bari siyasi miyasi banaz başkana sahip çıksaydınız..ama yok amaç hep yıkmak zaten bu zihniyet her zaman yıkmak üzerine vardır.taş taş üzerine koymazlar.yazık.yakında bağırır bunlar alinur sahip çık yoksa oy yok diye siyaseti yaparlar

  74
  14
  1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   Her site farklı bir şey yazmış. Olay gazetesi gitti-geldi yazmış. Bursaspor’da Bugün Jeneratörle elektrik veriliyor yazmış. Yönetimden biri çıkıp bir aciklama yapmalı insanlara. Arkadaşlar kongreye daha var. Yönetimde olduğunuzu unutmayın. Kafanızı kuma gömmeyin. Çıkın 2 kelime laf edin bu konuyla alakalı.

   5
   3
  2. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   şaşılacak hiç bir şey yok.
   herşey aslı, gerçeği ve camia olarak davranışlarımızla o kadar uyumlu ki.
   tersi olsaydı şaşardım. hatta bunlar daha başlangıç diye düşünüyorum.
   şimdi,
   medya taraftar ve yönetimden oluşan bir üçlü sac-ayağı, ve bu üçlünün hiç bir ayağının yere sağlam oturmadığını hayal edin ve kendinize sorun..!
   Allahaşkına bölesi iğreti bir aletin üzerinde hiç tencere ya da kazan kaynar mı???

   10
  3. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   Halâ Ali Ay diyorsan biz bitmişiz. Bursaspor’u bu duruma düşüren Ali Ay’ken, dava açılıp hesap sorulması gereken Ali Ay’ken daha alâ Ali Ay denmesi tam bir akıl tutulması.

   21
   24
  4. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   BURSASPORLULAR ALİ AY’IN SADECE BURSASPOR AŞIĞI OLDUĞUNU, KULÜBE ZARAR VERMEK İSTEMEDİĞİNİ, BURSASPOR’UN YANLIŞ ZAMANINDA GELMİŞ İYİ BİR ADAM OLDUĞUNU ANLADIKLARI ZAMAN ÜST LİGE ÇIKACAĞIZ.

   31
   24
    1. @Harbimi yorumuna yanıt olarak

     Sevgili Bursasporlular şu duruma ahlasızlıktan bilgisizlikten geldik Recep Günay 1 futbolcu dahi sattiği an Bursa da yürüyümez

     3
     1
   1. @batuhan yorumuna yanıt olarak

    YALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNN KOCAMAAAANN BİR YALAAAAAAAAAAAAAAAANNNNN. ÜYELİK AİDATIMI YATIRMAYA GİTTİM VE AKSA JENARATÖRDEN ORADA ADAMLAR VARDI. BAKIMINI YAPIYORLARDI VE HEMEN YİNE DEVREYE ALINDI VE AÇILDIIII. ADMİN SENDE HABERİN DOĞRULUĞUNU ARAŞTIR ÖYLE YAYINLA. NEDİR BU ?? BURADA ZARARI YÖNETİM DEĞİL BURSASPOR GÖRÜYOR. SEVENİ VAR SEVMEYENİ VAR DÜŞMANA KOZ VERİYORSUNUZ. GÖZÜMLE GÖRMESEM BU YALAN HABERE BENDE İNANIRDIM.

    14
    1
   2. @batuhan yorumuna yanıt olarak

    Yanılıyorsun dostum, Ali Ay sattığı kulübe ait olan onlarca dönüm arazinin ve benzinliğin parasını takıma geri öderse Bursaspor yükselir

    19
    3
  1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

   arkadaş sen ne yiyip içiyorsun burda böyle bir yorum yazıyorsun kesin akp uşağısın yorumundan belli lafa bak elektiriği ne yapacaklarmış sen mağarada yaşıyorsun galiba malüm yerinide taşa siliyorsundur hatta sana 1 seferden bir şey olmaz sözüne inananlardansın ne demek elektiriği ne yapacaklarmış ne zevzek birisin sen insanca yaşamayı unutmuşsun galiba insan olduğundanda şüpheliyim insanlıktan nasibini almamış gururunuz şerefiniz hayanız hiç kalmamış zavallılarsınız yandaşın 2 milyon tl elektirik borçu oluşur kesmezler konu bursaspor olunca 1 gün bile beklemezler malum elektiriğin başındaki zat nihat özdemir denilen kan emiciyse hemen keserler 2010 yılında nasıl acıttıysak arkadaşı hala acısını unutamamış birde gündüz çalışsınlar elektiriğe gerek yok diyen zavallıyı fena acıtmış bursaspor

   17
   8
   1. @zeki yorumuna yanıt olarak

    Ne mal adamlarsınız ya. Yok makarnacı yok kömürcü. Akpliler durtsun sizi. Hayatımda akpye oy vermiş biri değilim. Burda mizah yaptık sen ciddiye alıyorsun. Bana ettiğin hakaretlerinin mislisini seni doğuran anana iade ediyorum.

    1
    12
   2. @zeki yorumuna yanıt olarak

    Sana bir kere birsey yaparım birsey olur. Yetti lan Bursasporu siyasete alet etmeyin Bursasporun akpdende chpdende önemli olduğunu anladığınızda bu klup kurtulacak.

    9
    6
    1. @Mestanlı yorumuna yanıt olarak

     iyi güzel demişsin arkadaşımda bursasporu siyasetçiler bu duruma getirmedimi kendi hırsız yandaşlarını belediyede çalışan 1060 kişiyi bursaspor kongre üyesi yaparak tekrar seçim kazanmadılarmı ayrıca bursapor un soyulduğunu taşınmazlarına el koyan zattın hala yargılanmaması siyaset değilmi neden bu ülkede çalan haklı oluyorda mağdur hep haksız bu siyaset değilmi insanlar adalet bekliyor ama sadece adalet bu ülkede semt adı olarak kullanılıyor yazık değilmi koskoca bursaspor yok oldu gitti insanlar parasızlıktan maçlara gelemiyor maçı bırak insanlar bir yerden bir yere gitmek için raylıya binecek para bulamıyorlar işta vatandaşın cebince para olmayınca sonrada başlıyoruz o gelsin bu gitsin kulübe başkan bulamayınca başlıyoruz hırsız ali ay gelsin demeye her şey birbirleriyle örüntülü artık gelen çaldı giden çaldı hesap soran yok olan bursaspora oldu

     1
     1
   3. @zeki yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım şu müptezeli ciddiye alıp cvp yazmışsın ya gerçekten çok şaşırdım bırak şunu cvp yazmaya bile değmez biri. Makarna patates yemekten beyni bulamaç olmuş onun nerden bakarsan bak saray soytarısı olduğu belli inme onun seviyesine

    10
    9
   4. @zeki yorumuna yanıt olarak

    Merak ettim sen Kimin uşağı sın ?
    Burada hepimizin ortak paydası Bursaspor burada kimseyi siyasi tercihinde ötürü bu tarz konuşamaz sin.
    Site yönetimine de bif çift lafım olacak bu tarz siyasi mesajlara neden izin verirsiniz zaten yeterince bölümedik mi? Bu tarz yorumlar kime hizmet ediyor.

    12
    7
 2. Üçüncü lig ve son sıradayız gelir yok para yok futbolcu yok bu koca tesis mevcut durumda ve gelecek uzun süre ihtiyacımız dışında hala orada bir sürü insan hangi iş varda onu yapıyor bu durumlarda belki 1-2 kişinin sadece tesisin bakımı dışında kimseye gerek yok dışarı iki konteynır ofis konsa yeterli neden yapılmıyor anlamıyorum bu büyük 45-50 bin kişilik stadyumunda 3’cü lig ve sadece 1000-4000 kişi ve senede 18-20 maç açık kalması çok yanlış Bursa’da ufak orta büyüklükte birkaç uygun stadyum var onlar neden kullanılmıyor büyük stadyuma layık ne yönetim ne başkan ne futbolcu ne gazeteci ne amigo nede maça bu durumda gitmek isteyen seyirci var sonuç böyle olur yine devletten ve kurumların sadakasına el açmak ve bu durumda bike 2 milyar TL borca sokanlar kendilerine yazdıkları naylon veresiye borcu silmiyorlar !

  18
  3
   1. @İlkokul terk yorumuna yanıt olarak

    Hocam senin gibi bir günü köşe yazarı olma niyetim vs yok zaten köşe yazarlarının çoğu ilk okul terk aile boyu köşe kapmışlar medyada yani seninde şansın var hala o basın kartını kapmaya sonrası ver elini bedava basın türbinine bir sürü boş haber yazarsın alırsın maaşını!

 3. Serdar acarhoroz başkan devreye girer işi halleder siz hiç canınızı sıkmayın. siz söyleyin bakalım kongre isteyenler ”başkan adaylarınız nerede’ siz Recep günay başkanı mumla ararsınız.
  OKADARRRR

  11
  19
 4. Eskiden tahtayı açacaz diye aday olunurdu …şimdi elektriği açtıracaz diyen başkan olur artık …

  10
 5. Beklenen umutları karartan, eksik transfer stratejileriyle sorunlu, şampiyonluktan uzaklaşan performans, idare edemeyen yönetim anlayışı, kritik kararlardaki hatalarla dolu, taraftarı hayal kırıklığına uğratan,
  acemi ve başarı hikayesinden uzak, şansızlığa sürükleyen bir yönetim.

  9
  3
 6. Üüü elektrikleri ödedik üüüü borç ödedik üüüü ağlak Recep noldu ne ödedin tek derdim topçu satip para almaktı

  7
  5
  1. @Reyis yorumuna yanıt olarak

   Adamın kafasındaki proje belliymiş bedava bu zamana kadar durmamış son darbeyi vurub gidecek üç beş tane adamı da satıb paraları alıb gider bu adam benim düşüncem bu bu yönetim gibi beceriksiz ve takımı rezil eden bir yönetim gelmedi bu adamları bırakın kulübe resimlerini sökün atın bir daha özlüceyi yaklaştırmayın

   2
   7
 7. Güvenilir kaynaklardan aldığım habere göre Murat Sözkesen’in istifası kabull edilmemiş, Yönetim kanadından büyük baskı varmış noolur bizi bırakma, sen gidersen bu saatten sonra hoca moca bulamayız deniyormuş. Tabi siz şimdi buna inanmayacaksınız ama yarın görüşürüz.

  4
  7
 8. Recep bunudami yaptın sen oraya neden geldin adam satıp parayı cebe atmak için mi sanabunu yedirmezler bırak git kahvede okey oyna seni birdaha kulübün başına getirenin Allah belasını versin yazık kulübü ne ale ketirdin Hatce Recep defol

  4
  4
 9. Bravo Hatçe Recep. 60 yıllık Bursaspor tarihinin en rezil rüsva başkanı oldun. O duvara, senin resmin başka bir köşede asılıp altına çok şey yazılacak. Hırsız dediğin o adamların hiçbirinin zamanında o tesisin elektrikleri kesilmedi. Yüzsüz, cibiliyetsiz herif. Aldığın emaneti, koskoca Bursaspor’u getirdiğin duruma bak. Şimdi yine çıkar pişkin pişkin, elektrikleri kesilmeye götürecek süreci ben başlatmadım der, yine işin içinden çıkarsın. Kişiliksiz karaktersiz herif. Allah seni nası biliyosa öyle yapsın.

  3
  7
 10. Şu günay hala geçmiş başkanlara atıp duruyor. Ulan nakadar yüzsüz varmış bu dünyada.
  Kendi yaptığı boku görmüyor.

  Masal üzerine masal ..
  Canım Bursaspor’u bitirdin.
  Ali Dede başlattı günay iflak ettirdi… Başka biri el atmazsa. Yokuz!

  3
  7
 11. Gündüz antreman yapsinlar ..Duşlarını bizde alsinlar..bizim ev yakın..

  Beter olsunlar..kene gibi emdiler takimi.

 12. Her sezon en az bir kez Özlüce’de elektrik gitti haberi yapılır. Bugüne kadar hiç kesilmedi diyenler dün Bursasporlu oldu herhalde 🙂

  Son yıllarda kulüpten koşarak kaçan kaç futbolcu gittikten sonra “Bursaspor tesislerinde elektrik olsa doğalgaz olmazdı, doğalgaz olsa elektrik olmazdı. İdmandan sonra soğuk suyla yıkanıyorduk” diye anlattı. Açın bakın arşivdeki haberlere. Hafızanız bunları bilmeyecek hatırlamayacak kadar mı zayıf?

  1
  1
 13. Yeni bi bomba haber gelene kadar
  Elektrik’le idare edin Klavye Şonpiyonları
  Bu Saatten sonra neyin yorumunu yapıyorsunuz
  Pes Valla

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu